Dieta ketogeniczna Zalasewo

Catering Ketogeniczny » Dieta ketogeniczna Zalasewo
Dieta keto albo inaczej dieta wysokotłuszczowa to absolutny trend w fitness kręgu. Ta dieta stała się popularna, za sprawą efektów, jakie pozwala zauważyć. Zainteresowanie dietą keto nieustannie rośnie, z tego też powodu warto rozwiać jakiekolwiek jej dotyczące wątpliwości. Uwielbiasz jeść tłuste potrawy? Z pewnością powinieneś zostać i dowiedzieć się wszystkiego o diecie keto! Na diecie ketogenicznej masz możliwość osiągnąć zamierzone cele oraz szczycić się wymarzoną figurą. Teraz zrealizowanie zadania jest jeszcze prostsze, bo catering ketogeniczny na terenie Zalasewa wesprze Cię w spełnianiu Twoich marzeń.

Co to jest dieta keto?

Dieta keto często nazywana jest też dietą tłuszczową, ponieważ polega na zwiększonej porcji tłuszczów na rzecz redukcji jedzenia węglowodanów. Jest często praktykowana w leczeniu chorób neurologicznych, ale również przez osoby, które zamierzają spalić niepotrzebną tkankę tłuszczową. Wbrew pozorom zwiększone jedzenie tłuszczów przekłada się na uczucie sytości, budowanie masy mięśniowej i pozwala zgubić nadwyżkę masy ciała.

Warunkiem racjonalnie prowadzonej diety keto jest wejście organizmu w stan ketozy. Do takiej sytuacji dochodzi wówczas, kiedy skrupulatnie przestrzega się odpowiedniej ilości węglowodanów w diecie ketogennej.

Nasze ciało uczy się odżywiania całkiem od początku. W optymalnej diecie podstawowym źródłem energii są węglowodany. W momencie, kiedy nie ma ich wystarczająco dużo, organizm poszukuje alternatywnego paliwa energetycznego, skupiając się na tłuszczach.

Zasady diety ketogenicznej?

Najpierw trzeba nastawić się w swojej diecie głównie na podaż tłuszczów, których powinno być około 70-80%. Kolejną grupą makroskładników są białka, których powinno się jeść od 20 do 25% dziennie, a ostatnią grupą są węglowodany, które nie mogą przekraczać 5-10% dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Z początku taki podział może wydać się trudny, ale z czasem każdy jest w stanie do tego się przekonać.

Co jeść, a czego nie spożywać na diecie keto?

W pierwszej kolejności należy myśleć o dobrym źródle tłuszczy. Nawet jeśli przetworzone tłuszcze również prowadzą do przejścia w ketozę, a ciała ketonowe się wyprodukują, to nie będzie miało to tak naprawdę nic wspólnego z prawidłowym odżywianiem. Dieta ketogeniczna jest ideą odżywiania, a nie narzędziem do osiągnięcia celu.

Tak jak w każdej innej diecie należy zwrócić uwagę na jakość mięs i owoców morza jako źródeł białka. Trzeba być ostrożnym z ich spożyciem, ponieważ zbyt duża ilość białka może skutkować wytworzeniem się glukozy, przez co ciała ketonowe będą miały ciężej się wytworzyć. Tłusty nabiał oraz jajka są wskazane na diecie ketogenicznej. Orzechy i nasiona można także spożywać, ale należy kontrolować ilość dodanych kalorii.

Z węglowodanów należy całkowicie unikać wszelkiej skrobii, tj. pieczywa, mąki, ryżu oraz makaronów. Warto postawić na warzywa i owoce, lecz także nie wszystkie. W szczególności zalecane są owoce leśne. Z warzyw należy wystrzegać się tych psiankowatych, czyli bakłażanów, pomidorów i papryki.

Catering ketogeniczny Zalasewo - dieta ketogeniczna

Jak dieta pudełkowa może być pomocny?

Dieta keto może na początku przysporzyć wielu problemów, szczególnie jeżeli nigdy wcześniej nie przebywaliśmy w stanie ketozy. Dieta, która redukuje białko oraz węglowodany może okazać się zbyt wymagająca, szczególnie jeśli jest to pierwsza dieta, jaką stosujemy. Dieta pudełkowa odczarowuje zły urok diety ketogennej, ponieważ korzystając z diety pudełkowej, jedyne o czym należy pamiętać, to spożycie posiłków! Odpowiednio zbilansowaną kompozycję i kalorykę zostaw profesjonalistom!

Brak Ci czasu na dietę wysokotłuszczową, lecz chcesz ją wypróbować? Nie lubisz gotować lub najzwyczajniej Twój plan dnia na to nie pozwala? Chcesz się dowiedzieć się, na czym polega dieta ketogeniczna? Nie musisz dłużej się tym przejmować. Catering ketogeniczny sprawi, że wkrótce odczujesz dobroczynne działanie tego sposobu odżywiania. Walczysz z nadmiernymi kilogramami albo na odwrót? Dieta pudełkowa dopasuje się pod Twoje cele i dieta codziennie będzie czekała pod wskazanym adresem.

Dieta ketogeniczna Zalasewo - dieta pudełkowa - catering dietetyczny

W jaki sposób zamówić dietę wyskotłuszczową w Zalasewie?

To niezwykle proste! Wejdź na internetową stronę, wybierz dietę ketogeniczną i kaloryczność, następnie określ liczbę dni, w które dieta ma być dostarczona, zapłać i gotowe! Jeżeli lubisz, mięso, nasiona, awokado oraz inne tłuste potrawy, to ta dieta jest właśnie dla Ciebie. Korzystając z przygotowanych posiłków, nie tylko w szybkim tempie znajdziesz się w stanie ketozy, wytworzysz odpowiednią ilość ciał ketonowych, pokonasz uczucie głodu oraz szybko rozpoczniesz dostrzegać pierwsze zmiany w swoim wyglądzie.

Ten sposób żywienia jest dla osób chcących spróbować czegoś nowego, są otwarte na nowe możliwości, a także chcą zapewnić sobie brak uczucia głodu. Catering dietetyczny pozwoli Ci sprawdzić, czy taki sposób żywienia Ci pasuje. Możemy tylko podpowiedzieć, że rezultaty i są uzależniające, a samopoczucie bardzo dobre!

Dieta ketogeniczna Zalasewo – najczęściej zadawane pytania

Czy Ketolove dostarcza dietę ketogeniczną do całego Zalasewa?

Tak! Jeżeli dane miasto znajduje się w naszej strefie dostaw, to dowóz jest do całego miasta, nie tylko do określonych dzielnic.

Jak określić czy mój organizm wszedł w ketozę?

Stan ketozy można określić na dwa sposoby:

  • przy pomocy specjalnych urządzeń mierzących poziom ciał ketonowych, nazywanych „ketometrami”.
  • poprzez zmiany zachodzące w organizmie, czyli ”ketonowy oddech”, utrata wagi, keto grypa, większa ilość energii w trakcie dnia, zwiększona koncentracja, zatwardzenie/biegunka tłuszczowa (w większości przypadków na samym początku ketozy).

W jakich przypadkach przejść na dietę ketogeniczną?

Dieta ketogeniczna polecana jest tym, którzy chcą w zdrowy sposób zrzucić sporo kilogramów.

Dieta keto jest zalecana przy chorobach takich jak:


insulinoodporność;

stwardnienie guzowate;

padaczka lekkooporna;

zespół Retta;

zespół Doose;

zespół Draveta;

Czy są poziomy ketozy w organizmie?

Oczywiście, określa się, że jest 5 stopni ketozy. Można je określić za pomocą stosunku glukozy do ciał ketonowych we krwi (GKI).

Czy obowiązkowy jest kontakt z lekarzem przed zamówieniem diety ketogenicznej?

Stosowanie diety keto wymaga skonsultowanie się z lekarzem tylko w kwestii poważnych problemów zdrowotnych.
Jeżeli borykasz się z mniejszymi dolegliowściami, skontaktuj się w pierwszej kolejności z naszym specjalistą ds. żywienia, który pomoże Ci określić czy możesz skorzystać z diety ketogenicznej.

W jakich porach zostaje dowożona dieta ketogeniczna do Zalasewa?

Godziny dostaw są różne i zależne od miasta. Zazwyczaj są to zakresy: 16:00 – 00:00 lub 00:00 – 04:00.
Po wykonaniu zamówienia w KetoLove zostaniesz poinformowany o planowanej porze dostawy.

Nasz catering ketogeniczny dowozi także do innych miast, m.in do tych:

Ostatnia aktualizacja strony: