Dieta ketogeniczna Świętochłowice

Catering Ketogeniczny » Dieta ketogeniczna Świętochłowice
Dieta ketogeniczna lub inaczej dieta wysokotłuszczowa to najnowszy hit w fitness świecie. Ta dieta stała się popularna, dzięki efektom, jakie pozwala osiągać. Dieta ketogeniczna rośnie w siłę, dlatego chcemy rozwiać jakiekolwiek jej dotyczące wątpliwości. Uwielbiasz spożywać tłuste rzeczy? Z pewnością powinieneś zostać i dowiedzieć się wszystkiego o diecie keto! Na diecie wysokotłuszczowej masz możliwość wypracować swoje cele oraz szczycić się wymarzoną sylwetką. Teraz zrealizowanie zadania jest jeszcze łatwiejsze, ponieważ catering dietetyczny wersji keto w rejonie Świętochłowic wesprze Cię w spełnianiu Twoich celów.
Zamów dietę keto taniej w cateringu PowerMeal!
Catering dietetyczny PowerMeal

Z kodem rabatowym -10%:

KETOLOVE10

Co to jest dieta keto?

Dieta ketogeniczna często nazywana jest też dietą tłuszczową, ponieważ polega na zwiększonej dawki tłuszczów na rzecz zredukowania spożycia węglowodanów. Jest często stosowana w leczeniu chorób neurologicznych, ale również przez tych, którzy chcą spalić nadmierną tkankę tłuszczową. Wbrew pozorom zwiększone spożycie tłuszczów przekłada się na uczucie sytości, zwiększanie mięśni oraz pozwala zgubić nadwyżkę masy ciała.

Warunkiem odpowiednio stosowanej diety keto jest wejście organizmu w stan ketozy. Do takiej sytuacji dochodzi wówczas, kiedy dokładnie przestrzega się odpowiedniej ilości węglowodanów w diecie ketogennej.

Nasze ciało uczy się odżywiania całkiem od początku. W standardowej diecie główne źródło energii stanowią węglowodany. W czasie, gdy ich brakuje, organizm szuka alternatywnego paliwa energetycznego, trafiając na tłuszcze.

Zasady diety ketogenicznej?

Przede wszystkim należy postawić w swojej diecie głównie na tłuszcze, których powinno być średnio 70-80%. Kolejną grupą makroskładników są białka, których powinno się jeść od 20 do 25% na dzień, a trzecią grupą są węglowodany, które nie mogą przekraczać 5-10% dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Z początku taki podział może wydawać się trudny, lecz z czasem każdy jest w stanie do tego się przyzwyczaić.

Co spożywać, a czego nie jeść na diecie keto?

W pierwszej kolejności należy myśleć o dobrym źródle tłuszczów. Nawet jeśli przetworzone tłuszcze również prowadzą do przejścia w ketozę, a ciała ketonowe się wyprodukują, to nie będzie miało to tak naprawdę nic związanego z prawidłowym modelem odżywiania. Dieta wysokotłuszczowa jest sposobem odżywiania, a nie środkiem do osiągnięcia celów.

Tak jak w przypadku każdej innej diety trzeba zwracać uwagę na wysokiej jakości mięsa i owoców morza jako źródeł białka. Należy uważać z ich spożywaniem, bo zbyt duża ilość mięsa może skutkować wytworzeniem się glukozy, przez co ciała ketonowe będą miały ciężej się wytworzyć. Tłusty nabiał oraz jajka są wskazane na diecie keto. Orzechy i nasiona można także jeść, ale należy mieć na uwadze ilość dodanych kalorii.

Z węglowodanów należy całkowicie unikać jakiejkolwiek skrobii, tj. pieczywa, mąki, ryżu i makaronów. Warto postawić na warzywa i owoce, lecz również nie wszystkie. Szczególnie polecane są owoce leśne. Z warzyw warto unikać psiankowatych, czyli bakłażanów, pomidorów oraz papryki.

Catering ketogeniczny Świętochłowice - dieta ketogeniczna

Jak catering ketogeniczny może być pomocny?

Dieta ketogeniczna może na początku przysporzyć paru kłopotów, szczególnie jeżeli nigdy wcześniej nie przebywaliśmy w stanie ketozy. Dieta, która redukuje spożycie białka oraz węglowodanów może okazać się zbyt wymagająca, szczególnie jeżeli jest to pierwsza dieta, jaką stosujemy. Catering dietetyczny odczarowuje zły urok diety ketogenicznej, ponieważ korzystając z cateringu dietetycznego, jedyne o czym należy pamiętać, to zjedzenie posiłków! Odpowiednio zbilansowaną kompozycję i kalorykę zostaw fachowcom!

Brakuje Ci czasu na dietę keto, ale zamierzasz jej spróbować? Nie chcesz gotować lub najzwyczajniej Twój grafik dnia na to nie pozwala? Chcesz się dowiedzieć się, co to dieta keto? Nie musisz dłużej się tym przejmować. Dieta pudełkowa sprawi, że wkrótce poczujesz dobroczynne działanie tego sposobu odżywiania. Zmagasz się z nadprogramową masą ciała lub na odwrót? Dieta pudełkowa dopasuje się do Ciebie i dieta codziennie będzie czekała pod wskazanym adresem.

Dieta ketogeniczna Świętochłowice - dieta pudełkowa - catering dietetyczny

W jaki sposób zamówić dietę wyskotłuszczową z dostawą do Świętochłowic?

To bardzo łatwe! Wejdź na dedykowaną stronę, wybierz dietę keto i liczbę kalorii, następnie określ liczbę dni, w które dieta ma być dostarczana, dokonaj płatności i gotowe! Jeśli lubisz, mięso, orzechy, awokado i inne tłuste potrawy, to ta dieta jest właśnie dla Ciebie. Korzystając z gotowych posiłków, nie tylko w sprawnym tempie przejdziesz do stanu ketozy, wytworzysz odpowiednią ilość ciał ketonowych, pokonasz uczucie głodu oraz szybko rozpoczniesz dostrzegać pierwsze efekty w swoim organizmie.

Ten sposób odżywiania jest dla osób chcących spróbować czegoś innego, są otwarte na nowe bodźce, a także chcą zapewnić sobie brak uczucia głodu. Dieta pudełkowa pozwoli Ci przekonać się, czy taki sposób odżywiania Ci pasuje. Możemy jedynie napomknąć, że rezultaty oraz są uzależniające, a samopoczucie satysfakcjonujące!

Dieta ketogeniczna Świętochłowice – FAQ

Czy Ketolove dostarcza keto dietę do całego Świętochłowic?

Tak! Jeżeli dane miasto znajduje się w naszej strefie dostaw, to dowóz jest do całego miasta, nie tylko do wybranych dzielnic.

Jak określić czy moje ciało jest w ketozie?

Stan ketozy poznaje się na dwa sposoby:

  • za pomocą specjalnych urządzeń dokonujących pomiarów poziomu ciał ketonowych, nazywanych „ketometrami”.
  • za pośrednictwem przemian dziejących się w organizmie, czyli ”ketonowy oddech”, utrata wagi, keto grypa, wzrost energii w trakcie dnia, łatwiejsza koncentracja, zatwardzenie/biegunka tłuszczowa (szczególnie na samym początku stosowania diety).

Kiedy warto przejść na dietę keto?

Keto dieta polecana jest tym, którzy zdrowo chcą zrzucić nadmiar kilogramów.

Dieta ketogeniczna jest zalecana przy chorobach takich jak:


insulinoodporność;

stwardnienie guzowate;

padaczka lekkooporna;

zespół Retta;

zespół Doose;

zespół Draveta;

Czy ketoza ma swoje poziomy?

Tak, określa się, że jest 5 poziomów ketozy. Określa się je za pomocą stosunku glukozy do ciał ketonowych we krwi (GKI).

Czy konieczny jest kontakt z lekarzem przed Czy trzeba kontaktować się z lekarzem przed skorzystaniem z diety ketogenicznej?

Stosowanie diety keto wymaga skorzystania z porady lekarza tylko w kwestii groźnych problemów zdrowotnych.
Jeśli borykasz się z mniejszymi dolegliowściami, skontaktuj się w pierwszej kolejności z naszym dietetykiem, który przeanalizuje Twój przypadek i pomoże określić czy powinieneś skorzystać z diety ketogenicznej.

W których godzinach zostaje dowożona dieta ketogeniczna do Świętochłowic?

Pory dostaw są różne i zależne od miasta. Zazwyczaj są to zakresy: 16:00 – 00:00 oraz 00:00 – 04:00.
Po wykonaniu zamówienia w KetoLove poinformujemy Cię o planowanej porze dostawy.

Nasz catering ketogeniczny dowozi także do innych miast, m.in do tych:

Ostatnia aktualizacja strony: