Dieta ketogeniczna Sieraków

Catering Ketogeniczny » Dieta ketogeniczna Sieraków
Dieta ketogeniczna lub inaczej dieta wysokotłuszczowa to najnowszy hit w sportowym kręgu. Ta dieta stała się popularna, dzięki postępom, jakie pozwala osiągnąć. Zainteresowanie dietą keto ciągle wzrasta, z tego też powodu należy rozwiać jakiekolwiek jej dotyczące wątpliwości. Kochasz jeść tłuste posiłki? Z pewnością musisz zostać i przeczytać całość do końca! Na diecie ketogenicznej możesz osiągnąć zamierzone cele i cieszyć się upragnioną sylwetką. Teraz zadanie jest jeszcze prostsze, bo catering ketogeniczny na terenie Sierakowa wesprze Cię w spełnianiu Twoich celów.
Zamów dietę keto taniej w cateringu PowerMeal!
Catering dietetyczny PowerMeal

Z kodem rabatowym -10%:

KETOLOVE10

Co to jest dieta keto?

Dieta ketogenna jest nazywana również dietą tłuszczową, bo polega na zwiększeniu ilości tłuszczów na rzecz zredukowania spożycia węglowodanów. Jest często stosowana w leczeniu chorób neurologicznych, ale również przez osoby, które zamierzają pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej. Wbrew pozorom zwiększona podaż tłuszczów ma wpływ na uczucie sytości, zwiększanie mięśni oraz pozwala pozbyć się nadmiernej masy ciała.

Warunkiem prawidłowo prowadzonej diety ketogennej jest wprowadzenie organizmu w stan ketozy. Taka sytuacja może mieć miejsce tylko w czasie, kiedy zgodnie z wytycznymi przestrzega się odpowiedniej ilości węglowodanów w diecie wysokotłuszczowej.

Nasz organizm uczy się żywienia całkiem od początku. W klasycznej diecie główne źródło energii stanowią węglowodany. W czasie, gdy ich brakuje, ciało poszukuje innego źródła energii, skupiając się na tłuszczach.

Jak wyglądają zasady na diecie ketogenicznej?

Najpierw należy postawić w swojej diecie głównie na podaż tłuszczów, których powinno być około 70-80%. Kolejną grupą makroskładników są białka, których powinno się spożywać od 20 do 25% na dzień, a ostatnią grupą są węglowodany, które nie mogą przekraczać 5-10% dziennego zapotrzebowania na kalorie. Na samym początku taki podział może wydać się trudny, lecz z czasem każdy jest w stanie do tego się przyzwyczaić.

Co jeść, a czego nie jeść na diecie keto?

Przede wszystkim należy myśleć o wysokiej jakości źródle tłuszczów. Nawet jeśli przetworzone tłuszcze także prowadzą do przejścia w ketozę, a ciała ketonowe się wytworzą, to nie będzie miało to tak naprawdę nic wspólnego ze zdrowym modelem odżywiania. Dieta wysokotłuszczowa jest ideą odżywiania, a nie narzędziem do osiągnięcia celu.

Tak jak w przypadku każdej innej diety należy zwracać uwagę na jakość mięs i owoców morza jako źródeł białka. Trzeba uważać z ich jedzeniem, bo zbyt duża ilość białka może skutkować wytworzeniem się glukozy, przez co ciała ketonowe będą miały trudniej się wytworzyć. Tłusty nabiał i jajka są wskazane na diecie wysokotłuszczowej. Orzechy i nasiona można również spożywać, ale trzeba kontrolować ilość dodanych kalorii.

W przypadku węglowodanów trzeba całkowicie unikać jakiejkolwiek skrobii, czyli pieczywa, mąki, ryżu oraz makaronu. Warto postawić na warzywa i owoce, ale także nie wszystkie. Przede wszystkim zalecane są owoce jagodowe. Z warzyw warto unikać psiankowatych, czyli bakłażanów, pomidorów oraz papryki.

Catering ketogeniczny Sieraków - dieta ketogeniczna

Jak dieta pudełkowa może pomóc?

Dieta ketogeniczna może na początku przysporzyć paru problemów, szczególnie jeśli nigdy wcześniej nie przebywaliśmy w stanie ketozy. Dieta, która redukuje spożycie białka oraz węglowodanów może okazać się przytłaczająca, szczególnie jeśli jest to pierwsza dieta, jaką praktykujemy. Catering dietetyczny odczarowuje zły urok diety ketogenicznej, ponieważ korzystając z cateringu dietetycznego, jedyne o czym powinieneś pamiętać, to zjedzenie posiłków! Odpowiednią kompozycję i kalorykę zostaw naszym specjalistom ds. żywienia!

Brakuje Ci czasu na dietę wysokotłuszczową, lecz zamierzasz ją wypróbować? Nie lubisz gotować albo zwyczajnie Twój rozkład dnia na to nie pozwala? Chcesz się dowiedzieć się, co to dieta wysokotłuszczowa? Nie musisz dłużej się tym przejmować. Catering ketogeniczny sprawi, że szybko poczujesz działanie tej diety. Walczysz z nadprogramową masą ciała albo na odwrót? Catering dietetyczny dopasuje się pod Twoje cele i dieta codziennie będzie czekała pod wskazanym adresem.

Dieta ketogeniczna Sieraków - dieta pudełkowa - catering dietetyczny

W jaki sposób zamówić dietę ketogeniczną w Sierakowie?

To bardzo łatwe! Wejdź na dedykowaną stronę, wybierz dietę keto i liczbę kalorii, następnie określ liczbę dni, w które dieta ma być dostarczana, zapłać i gotowe! Jeśli lubisz, mięso, nasiona, awokado i inne tłuste posiłki, to ta dieta jest idealna dla Ciebie. Korzystając z przygotowanych posiłków, nie tylko w sprawnym tempie znajdziesz się w stanie ketozy, wytworzysz wystarczającą ilość ciał ketonowych, pokonasz uczucie głodu i szybko rozpoczniesz dostrzegać pierwsze efekty w swoim ciele.

Ten model odżywiania jest dla osób zamierzających spróbować czegoś nowego, są otwarte na nowe możliwości, a także chcą zagwarantować sobie brak uczucia głodu. Catering ketogeniczny pozwoli Ci przekonać się, czy taki model odżywiania Ci pasuje. Możemy tylko napomknąć, że efekty i są uzależniające, a samopoczucie świetne!

Dieta ketogeniczna Sieraków – najczęściej zadawane pytania

Czy Ketolove dowozi keto dietę do całego Sierakowa?

Tak! Jeśli dane miasto jest w naszym zasięgu działania, to dowóz jest do całego miasta, nie tylko do wybranych dzielnic.

Jak sprawdzić czy moje ciało jest w ketozie?

Stan ketozy poznaje się na dwa sposoby:

  • za pomocą specjalnych urządzeń mierzących poziom ciał ketonowych, nazywanych „ketometrami”.
  • za pośrednictwem przemian zachodzących w ciele, czyli ”ketonowy oddech”, spadek wagi, keto grypa, większa ilość energii podczas dnia, łatwiejsza koncentracja, zatwardzenie/biegunka tłuszczowa (szczególnie na samym początku diety keto).

Kiedy warto przejść na dietę keto?

Ketoza zalecana jest ludziom, którzy chcą w zdrowy sposób zrzucić nadmiar kilogramów.

Dieta keto pomaga także w chorobach takich jak:

zespół Doose;

zespół Draveta;

zespół Retta;

stwardnienie guzowate;

insulinoodporność;

padaczka lekkooporna;

Czy ketoza ma swoje poziomy?

Tak, określa się 5 poziomów ketozy. Można je określić za pomocą stosunku glukozy do ciał ketonowych we krwi (GKI).

Czy konieczny jest kontakt z lekarzem przed Czy należy kontaktować się z lekarzem przed skorzystaniem z diety ketogenicznej?

Skorzystanie z diety ketogennej wymaga skorzystania z rady lekarza tylko w kwestii poważnych problemów zdrowotnych.
Jeśli trudzisz się z mniejszymi dolegliowściami, skontaktuj się najpierw z naszym specjalistą ds. żywienia, który pomoże Ci określić czy powinieneś skorzystać z diety ketogenicznej.

W których godzinach zostaje dostarczana dieta keto do Sierakowa?

W zależności od miasta godziny dostawy są różne. Zazwyczaj są to zakresy: 16:00 – 00:00 lub 00:00 – 04:00.
Po wykonaniu zamówienia w KetoLove poinformujemy Cię o przewidywanej porze dostawy.

Nasz catering ketogeniczny dowozi także do innych miast, m.in do tych:

Ostatnia aktualizacja strony: