Dieta ketogeniczna Rakoniewice

Catering Ketogeniczny » Dieta ketogeniczna Rakoniewice
Dieta ketogeniczna lub inaczej dieta wysokotłuszczowa to najnowszy trend w fitness kręgu. Ta dieta stała się popularna, za sprawą efektów, jakie pozwala zdobyć. Zainteresowanie dietą wysokotłuszczową ciągle rośnie, dlatego chcemy rozwiać wszelkie jej dotyczące wątpliwości. Lubisz jeść tłuste rzeczy? Z pewnością powinieneś zostać i dowiedzieć się wszystkiego o diecie keto! Na diecie ketogenicznej możesz osiągnąć swoje cele i cieszyć się wymarzoną figurą. Teraz wykonanie zadania jest jeszcze prostsze, ponieważ catering dietetyczny wersji keto z dostawą do Rakoniewic wesprze Cię w Twoich działaniach.
Zamów dietę keto taniej w cateringu PowerMeal!
Catering dietetyczny PowerMeal

Z kodem rabatowym -10%:

KETOLOVE10

Co to jest dieta keto?

Dieta ketogenna często nazywana jest też dietą tłuszczową, bo polega na zwiększonej ilości tłuszczów na rzecz ograniczenia spożycia węglowodanów. Jest często stosowana w leczeniu chorób neurologicznych, ale również przez osoby, które zamierzają spalić niepotrzebną tkankę tłuszczową. Wbrew pozorom zwiększona podaż tłuszczów wpływa na uczucie sytości, zwiększanie mięśni i pozwala zgubić nadwyżkę masy ciała.

Warunkiem prawidłowo stosowanej diety ketogenicznej jest wejście organizmu w stan ketozy. Taka sytuacja może mieć miejsce tylko w czasie, kiedy dokładnie przestrzega się wymierzonej ilości węglowodanów w diecie wysokotłuszczowej.

Nasze ciało uczy się żywienia całkiem od początku. W klasycznej diecie najważniejszym źródłem energii są węglowodany. W czasie, gdy ich brakuje, organizm szuka innego źródła energii, obierając za cel właśnie tłuszcze.

Jakie są zasady na diecie ketogenicznej?

Najpierw należy nastawić się w swojej diecie w głównej mierze na podaż tłuszczów, których powinno być średnio 70-80%. Kolejną grupą makroskładników są białka, których powinno się spożywać od 20 do 25% dziennie, a trzecią grupą są węglowodany, które nie powinny przekraczać 5-10% dziennego zapotrzebowania na kalorie. Z początku taki podział może wydać się skomplikowany, ale z czasem każdy jest w stanie do tego się przyzwyczaić.

Co spożywać, a czego nie spożywać na diecie keto?

W pierwszej kolejności należy pamiętać o wysokiej jakości źródle tłuszczy. Nawet jeśli rafinowane tłuszcze także prowadzą do osiągnięcia ketozy, a ciała ketonowe się wyprodukują, to nie ma to tak naprawdę nic związanego z prawidłowym modelem odżywiania. Dieta keto jest ideą odżywiania, a nie narzędziem do osiągnięcia celu.

Tak jak w przypadku każdej innej diety należy zwracać uwagę na wysokiej jakości mięsa i owoców morza jako źródeł białka. Należy uważać z ich spożywaniem, bo zbyt duża ilość mięsa może wpłynąć na wytworzenie się glukozy, przez co ciała ketonowe będą miały ciężej się wytworzyć. Tłusty nabiał i jajka są wskazane na diecie ketogenicznej. Orzechy i nasiona można również spożywać, ale trzeba uważać na ilość przyjmowanych kalorii.

Z węglowodanów należy całkiem unikać skrobii w każdej postaci, czyli pieczywa, mąki, ryżu oraz makaronu. Warto zdecydować się na warzywa i owoce, lecz także nie wszystkie. Przede wszystkim polecane są owoce jagodowe. Z warzyw należy wystrzegać się tych psiankowatych, czyli bakłażanów, pomidorów i papryki.

Catering ketogeniczny Rakoniewice - dieta ketogeniczna

W jaki sposób dieta pudełkowa może pomóc?

Dieta wysokotłuszczowa może z początku przysporzyć paru kłopotów, szczególnie jeżeli nigdy wcześniej nie przebywaliśmy w stanie ketozy. Dieta, która redukuje białko oraz węglowodany może okazać się przytłaczająca, szczególnie jeśli jest to pierwsza dieta, jaką stosujemy. Catering dietetyczny odczarowuje zły urok diety ketogennej, bo korzystając z diety pudełkowej, jedyne o czym powinieneś pamiętać, to zjedzenie posiłków! Odpowiednio zbilansowaną kompozycję i kalorykę zostaw specjalistom w swoim fachu!

Nie masz czasu na dietę keto, ale chcesz ją wypróbować? Nie lubisz gotować albo po prostu Twój grafik dnia na to nie pozwala? Chcesz się dowiedzieć się, na czym polega dieta keto? Nie musisz dłużej się martwić. Catering dietetyczny sprawi, że wkrótce poczujesz dobroczynne działanie tej diety. Zmagasz się z nadprogramową masą ciała albo wręcz przeciwnie? Dieta pudełkowa dopasuje się pod Twój cel i dieta każdego dnia będzie czekała pod wskazanym adresem.

Dieta ketogeniczna Rakoniewice - dieta pudełkowa - catering dietetyczny

W jaki sposób otrzymać dietę keto z dostawą do Rakoniewic?

To niezwykle proste! Wejdź na internetową stronę, wybierz dietę ketogeniczną oraz odpowiednią ilość kalorii, następnie wybierz liczbę dni, w które dieta ma być dostarczona, zapłać i gotowe! Jeśli lubisz, mięso, orzechy, awokado oraz inne tłuste potrawy, to ta dieta jest idealna dla Ciebie. Korzystając z przygotowanych posiłków, nie tylko w sprawnie tempie znajdziesz się w stanie ketozy, wytworzysz wymaganą ilość ciał ketonowych, pokonasz uczucie głodu i szybko zaczniesz zauważać pierwsze zmiany w swoim wyglądzie.

Ten sposób żywienia jest dla osób zamierzających spróbować czegoś nowego, są otwarte na nowe bodźce, a także chcą zagwarantować sobie brak uczucia głodu. Catering dietetyczny pozwoli Ci przekonać się, czy taki model odżywiania Ci odpowiada. Możemy jedynie podpowiedzieć, że rezultaty i są motywujące, a samopoczucie satysfakcjonujące!

Dieta ketogeniczna Rakoniewice – FAQ

Czy Wasz catering dowozi dietę ketogeniczną do całego Rakoniewic?

Tak! Jeśli dane miasto jest w naszym zasięgu działania, to dowóz odbywa się do całego miasta, nie tylko do określonych dzielnic.

Jak określić czy moje ciało jest w ketozie?

Głębokość stanu ketozy poznaje się na dwa sposoby:

  • przy pomocy specjalistycznych urządzeń mierzących poziom ciał ketonowych, tzw. „ketometry”.
  • za pośrednictwem zmian dziejących się w organizmie, czyli ”ketonowy oddech”, spadek wagi, keto grypa, większa ilość energii podczas dnia, zwiększona koncentracja, zatwardzenie/biegunka tłuszczowa (w większości przypadków na samym początku diety keto).

Kiedy warto przejść na dietę ketogeniczną?

Dieta ketogeniczna polecana jest osobom, które zdrowo chcą zrzucić sporo kilogramów.

Dieta keto pomaga także w chorobach takich jak:

zespół Doose;

zespół Draveta;

zespół Retta;

stwardnienie guzowate;

insulinoodporność;

padaczka lekkooporna;

Czy są poziomy ketozy w organizmie?

Tak, określa się 5 stopni ketozy. Można je określić poprzez stosunek glukozy do ciał ketonowych we krwi (GKI).

Czy konieczny jest kontakt z lekarzem przed Czy należy skonsultować się z lekarzem przed skorzystaniem z diety ketogenicznej?

Skorzystanie z diety keto wymaga konsultacji z lekarzem tylko w przypadku poważnych chorób.
Jeżeli borykasz się z jakimiś niegroźnymi problemami zdrowotnymi, skontaktuj się najpierw z naszym dietetykiem, który przeanalizuje Twój przypadek i pomoże określić czy możesz skorzystać z diety ketogenicznej.

W jakich porach jest dowożona dieta keto do Rakoniewic?

W zależności od miasta pory dostarczania są różne. Najczęściej są to zakresy: 16:00 – 00:00 oraz 00:00 – 04:00.
Po wykonaniu zamówienia w KetoLove będziesz poinformowany o planowanej godzinie dostawy.

Nasz catering ketogeniczny dowozi także do innych miast, m.in do tych:

Ostatnia aktualizacja strony: