Dieta ketogeniczna Radom

Catering Ketogeniczny » Dieta ketogeniczna Radom
Dieta ketogeniczna lub inaczej dieta wysokotłuszczowa to najnowszy hit w sportowym świecie. Ta dieta zyskała na popularności, za sprawą efektów, jakie pozwala osiągać. Zainteresowanie dietą keto nieustannie rośnie, dlatego warto rozwiać wszelkie jej dotyczące wątpliwości. Lubisz jeść tłuste rzeczy? Z pewnością powinieneś zostać i przeczytać wszystko do końca! Na diecie ketogenicznej możesz osiągnąć swoje cele oraz szczycić się upragnioną figurą. Teraz zadanie jest jeszcze prostsze, ponieważ catering dietetyczny wersji keto z dostawą do Radomia wesprze Cię w spełnianiu Twoich marzeń.
Zamów dietę keto taniej w cateringu PowerMeal!
Catering dietetyczny PowerMeal

Z kodem rabatowym -10%:

KETOLOVE10

Czym jest dieta ketogeniczna?

Dieta keto jest nazywana także dietą tłuszczową, ponieważ polega na zwiększeniu ilości tłuszczów na rzecz redukcji spożycia węglowodanów. Jest nierzadko praktykowana w leczeniu chorób neurologicznych, ale także przez osoby, które zamierzają pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej. Wbrew pozorom zwiększone spożycie tłuszczów wpływa na uczucie sytości, budowanie masy mięśniowej oraz pozwala zgubić nadmierną masę ciała.

Warunkiem prawidłowo prowadzonej diety keto jest wejście organizmu w stan ketozy. Do takiej sytuacji dochodzi w czasie, kiedy skrupulatnie przestrzega się odpowiedniej ilości węglowodanów w diecie wysokotłuszczowej.

Nasze ciało uczy się odżywiania całkiem od początku. W optymalnej diecie najważniejszym źródłem energii są węglowodany. W momencie, gdy nie ma ich wystarczająco dużo, organizm poszukuje alternatywnego paliwa energetycznego, obierając za cel właśnie tłuszcze.

Jak wyglądają zasady na diecie ketogenicznej?

Najpierw trzeba postawić w swojej diecie w głównej mierze na podaż tłuszczów, których powinno być średnio 70-80%. Kolejną grupą makroskładników są białka, których powinno się dostarczać od 20 do 25% na dzień, a ostatnią grupą są węglowodany, które nie mogą przekraczać 5-10% dziennego zapotrzebowania na kalorie. Na samym początku taki podział może wydać się skomplikowany, lecz z czasem każdy jest w stanie do tego się przekonać.

Co jeść, a czego nie jeść na diecie ketogenicznej?

W pierwszej kolejności należy pamiętać o dobrym źródle tłuszczy. Nawet jeśli niezdrowe tłuszcze również prowadzą do przejścia w ketozę, a ciała ketonowe się wyprodukują, to nie ma to tak naprawdę nic wspólnego z prawidłowym odżywianiem. Dieta ketogeniczna jest ideą odżywiania, a nie narzędziem do osiągnięcia celu.

Tak jak w przypadku każdej innej diety trzeba zwrócić uwagę na jakość mięs i owoców morza jako źródeł białka. Trzeba uważać z ich jedzeniem, ponieważ zbyt duża ilość białka może skutkować wytworzeniem się glukozy, przez co ciała ketonowe będą miały trudniej się wytworzyć. Tłusty nabiał i jajka są wskazane na diecie keto. Orzechy i nasiona można również spożywać, lecz trzeba mieć na uwadze ilość przyjmowanych kalorii.

Z węglowodanów trzeba całkiem pozbywać się skrobii w każdej postaci, czyli pieczywa, mąki, ryżu i makaronów. Warto zdecydować się na warzywa i owoce, lecz również nie wszystkie. W głównej mierze zalecane są owoce jagodowe. Z warzyw warto unikać psiankowatych, czyli bakłażanów, pomidorów i papryki.

Catering ketogeniczny Radom - dieta ketogeniczna

W jaki sposób dieta pudełkowa może być pomocny?

Dieta keto może na początku przysporzyć wielu kłopotów, szczególnie jeśli nigdy wcześniej nie przebywaliśmy w stanie ketozy. Dieta, która redukuje spożycie białka oraz węglowodanów może okazać się przytłaczająca, szczególnie jeśli jest to pierwsza dieta, jaką stosujemy. Dieta pudełkowa odczarowuje zły urok diety ketogenicznej, ponieważ korzystając z diety pudełkowej, jedyne o czym należy pamiętać, to zjedzenie posiłków! Odpowiednio zbilansowaną kompozycję i kaloryczność zostaw fachowcom!

Nie masz czasu na dietę keto, lecz zamierzasz jej spróbować? Nie lubisz gotować albo po prostu Twój grafik dnia na to nie pozwala? Chcesz się dowiedzieć się, co to dieta wysokotłuszczowa? Nie musisz dłużej się tym przejmować. Dieta pudełkowa sprawi, że szybko poczujesz dobroczynne działanie tej diety. Walczysz z nadmierną masą ciała lub wręcz przeciwnie? Dieta pudełkowa dopasuje się pod Twój cel i dieta każdego dnia będzie czekała pod wskazanym adresem.

Dieta ketogeniczna Radom - dieta pudełkowa - catering dietetyczny

W jaki sposób zamówić dietę ketogeniczną z dostawą do Radomia?

To niezwykle łatwe! Wejdź na internetową stronę, wybierz dietę keto i liczbę kalorii, następnie zaznacz liczbę dni, w które dieta ma być dostarczana, dokonaj płatności i to wszystko! Jeżeli lubisz, mięso, nasiona, awokado oraz inne tłuste posiłki, to ta dieta jest idealna dla Ciebie. Korzystając z przygotowanych posiłków, nie tylko w szybkim tempie znajdziesz się w stanie ketozy, wytworzysz wymaganą ilość ciał ketonowych, pokonasz uczucie głodu i w krótkim czasie zaczniesz zauważać pierwsze zmiany w swoim ciele.

Ten sposób żywienia jest dla osób zamierzających spróbować czegoś innego, są otwarte na nowe możliwości, a także chcą zapewnić sobie brak uczucia głodu. Dieta pudełkowa pozwoli Ci sprawdzić, czy taki sposób odżywiania Ci pasuje. Możemy tylko podpowiedzieć, że rezultaty oraz są motywujące, a samopoczucie bardzo dobre!

Dieta ketogeniczna Radom – FAQ

Czy Ketolove dostarcza keto dietę do całego Radomia?

Oczywiście, że tak! Jeśli dane miasto jest w naszym zasięgu działania, to dowóz jest na terenie całego miasta, nie tylko do wybranych dzielnic.

Jak określić czy moje ciało jest w stanie ketozy?

Stan ketozy określa się na dwa sposoby:

  • przy pomocy specjalnych urządzeń dokonujących pomiarów poziomu ciał ketonowych, nazywanych „ketometrami”.
  • poprzez zmiany zachodzące w organizmie, czyli ”ketonowy oddech”, spadek masy ciała, keto grypa, większa ilość energii w trakcie dnia, większa koncentracja, zatwardzenie/biegunka tłuszczowa (w większości przypadków na samym początku stosowania diety).

W jakich przypadkach przejść na dietę ketogeniczną?

Ketoza zalecana jest ludziom, którzy chcą w zdrowy sposób zrzucić nadmiar kilogramów.

Dieta ketogeniczna pomaga także w chorobach takich jak:

zespół Doose;

zespół Draveta;

zespół Retta;

stwardnienie guzowate;

insulinoodporność;

padaczka lekkooporna;

Czy ketoza ma swoje poziomy?

Oczywiście, określa się 5 stopni ketozy. Można je określić za pomocą stosunku glukozy do ketonów we krwi (GKI).

Czy konieczny jest kontakt z lekarzem przed zamówieniem diety skorzystaniem z keto cateringu

Skorzystanie z diety keto wymaga skonsultowanie się z lekarzem tylko w kwestii groźnych problemów zdrowotnych.
Jeżeli trudzisz się z jakimiś małymi problemami zdrowotnymi, skontaktuj się w pierwszej kolejności z naszym dietetykiem, który pomoże Ci określić czy możesz skorzystać z diety ketogenicznej.

W jakich porach zostaje dostarczana dieta keto do Radomia?

Pory dostaw są różne i zależne od miasta. Najczęściej są to zakresy: 16:00 – 00:00 oraz 00:00 – 04:00.
Po wykonaniu zamówienia w KetoLove będziesz poinformowany o planowanej porze dostawy.

Nasz catering ketogeniczny dowozi także do innych miast, m.in do tych:

Ostatnia aktualizacja strony: