Dieta ketogeniczna Puszczykowo

Catering Ketogeniczny » Dieta ketogeniczna Puszczykowo
Dieta ketogeniczna albo inaczej dieta wysokotłuszczowa to ostatni trend w sportowym kręgu. Ta dieta zyskuje na popularności, dzięki postępom, jakie pozwala zdobyć. Dieta ketogeniczna rośnie w siłę, w związku z tym chcemy rozwiać jakiekolwiek jej dotyczące wątpliwości. Kochasz spożywać tłuste potrawy? Z pewnością musisz zostać i przeczytać nasz artykuł do końca! Na diecie wysokotłuszczowej możesz osiągnąć zamierzone cele i cieszyć się wymarzoną sylwetką. Teraz zadanie jest jeszcze łatwiejsze, bo catering dietetyczny wersji keto z dostawą do Puszczykowa pomoże Ci w spełnianiu Twoich celów.
Zamów dietę keto taniej w cateringu PowerMeal!
Catering dietetyczny PowerMeal

Z kodem rabatowym -10%:

KETOLOVE10

Czym jest dieta keto?

Dieta ketogenna jest nazywana również dietą tłuszczową, ponieważ polega na zwiększonej ilości tłuszczów przy jednoczesnym ograniczeniu węglowodanów. Jest często stosowana w leczeniu chorób neurologicznych, ale również przez osoby, które chcą spalić niepotrzebną tkankę tłuszczową. Wbrew pozorom zwiększona podaż tłuszczów może wpływać na uczucie sytości, budowanie masy mięśniowej i pozwala pozbyć się nadmiernej masy ciała.

Warunkiem odpowiednio stosowanej diety ketogenicznej jest wejście organizmu w stan ketozy. Do takiej sytuacji dochodzi w czasie, kiedy dokładnie przestrzega się odpowiedniej ilości węglowodanów w diecie wysokotłuszczowej.

Nasz organizm uczy się odżywiania całkiem od początku. W klasycznej diecie podstawowe źródło energii stanowią węglowodany. W czasie, kiedy nie ma ich wystarczająco dużo, organizm szuka innego paliwa energetycznego, obierając za cel właśnie tłuszcze.

Zasady diety ketogenicznej?

Najpierw należy postawić w swojej diecie w głównej mierze na tłuszcze, których powinno być około 70-80%. Kolejną grupą makroskładników są białka, których powinno się dostarczać od 20 do 25% dziennie, a trzecią grupą są węglowodany, które nie mogą przekraczać 5-10% dziennego zapotrzebowania na kalorie. Z początku taki podział może wydać się trudny, lecz z czasem każdy jest w stanie do tego się przyzwyczaić.

Co jeść, a czego nie jeść na diecie keto?

Przede wszystkim należy pamiętać o wysokiej jakości źródle tłuszczy. Nawet jeśli przetworzone tłuszcze także prowadzą do przejścia w ketozę, a ciała ketonowe się wyprodukują, to nie będzie miało to tak naprawdę nic związanego z prawidłowym odżywianiem. Dieta ketogeniczna jest ideą odżywiania, a nie narzędziem do osiągnięcia celów.

Tak jak w przypadku każdej innej diety trzeba zwrócić uwagę na wysokiej jakości mięsa i owoców morza jako źródeł białka. Trzeba być ostrożnym z ich jedzeniem, bo zbyt duża ilość białka może wpływać na wytworzenie się glukozy, przez co ciała ketonowe będą miały ciężej się wytworzyć. Tłusty nabiał i jajka są wskazane na diecie ketogenicznej. Orzechy oraz nasiona można także jeść, lecz trzeba zwrócić uwagę na ilość dodanych kalorii.

Z węglowodanów trzeba całkiem unikać skrobii w każdej postaci, tj. pieczywa, mąki, ryżu i makaronu. Warto postawić na warzywa i owoce, ale również nie wszystkie. Przede wszystkim zalecane są owoce jagodowe. Z warzyw warto wystrzegać się tych psiankowatych, czyli bakłażanów, pomidorów i papryki.

Catering ketogeniczny Puszczykowo - dieta ketogeniczna

Jak catering ketogeniczny może być pomocny?

Dieta ketogeniczna może na początku przysporzyć wielu problemów, szczególnie jeśli nigdy wcześniej nie przebywaliśmy w stanie ketozy. Dieta, która ogranicza białko oraz węglowodany może być zbyt ciężka, szczególnie jeżeli jest to pierwsza dieta, jaką stosujemy. Catering dietetyczny odczarowuje zły urok diety ketogennej, ponieważ korzystając z diety pudełkowej, jedyne o czym powinieneś pamiętać, to zjedzenie posiłków! Zbilansowaną kompozycję i kaloryczność zostaw naszym specjalistom ds. żywienia!

Brakuje Ci czasu na dietę ketogeniczną, ale zamierzasz ją wypróbować? Nie lubisz gotować lub najzwyczajniej Twój plan dnia na to nie pozwala? Chcesz się dowiedzieć się, na czym polega dieta wysokotłuszczowa? Nie musisz dłużej się martwić. Catering dietetyczny sprawi, że szybko odczujesz działanie tej diety. Walczysz z nadprogramową masą ciała lub wręcz przeciwnie? Dieta pudełkowa dopasuje się do Ciebie i dieta każdego dnia będzie czekała pod wskazanym adresem.

Dieta ketogeniczna Puszczykowo - dieta pudełkowa - catering dietetyczny

Jak zamówić dietę wyskotłuszczową z dostawą do Puszczykowa?

To bardzo łatwe! Wejdź na internetową stronę, wybierz dietę keto i odpowiednią ilość kalorii, następnie określ liczbę dni, w które dieta ma być dostarczana, zapłać i to wszystko! Jeśli lubisz, mięso, orzechy, awokado i inne tłuste potrawy, to ta dieta jest idealna dla Ciebie. Korzystając z gotowych posiłków, nie tylko w szybko tempie przejdziesz do stanu ketozy, wytworzysz odpowiednią ilość ciał ketonowych, pokonasz uczucie głodu i w krótkim czasie rozpoczniesz zauważać pierwsze efekty w swoim wyglądzie.

Ten model żywienia jest dla osób zamierzających spróbować czegoś innego, są otwarte na nowe zmiany, a także chcą zagwarantować sobie brak uczucia głodu. Dieta pudełkowa pozwoli Ci przekonać się, czy taki model żywienia Ci odpowiada. Możemy tylko napomknąć, że efekty oraz są motywujące, a samopoczucie świetne!

Dieta ketogeniczna Puszczykowo – najczęściej zadawane pytania

Czy catering ketogeniczny dowozi keto dietę do całego Puszczykowa?

Oczywiście, że tak! Jeśli dane miasto znajduje się w naszym zasięgu działania, to dowóz odbywa się do całego miasta, nie tylko do wybranych dzielnic.

Jak sprawdzić czy mój organizm wszedł w ketozę?

Stan ketozy poznaje się na dwa sposoby:

  • przy pomocy specjalnych przyrządów mierzących poziom ciał ketonowych, nazywanych „ketometrami”.
  • poprzez przemiany zachodzące w ciele, czyli ”ketonowy oddech”, spadek masy ciała, keto grypa, większa ilość energii w trakcie dnia, większa koncentracja, zatwardzenie/biegunka tłuszczowa (szczególnie na samym początku stosowania diety).

Kiedy warto przejść na dietę ketogeniczną?

Ketoza zalecana jest osobom, które zdrowo chcą zrzucić nadmiar kilogramów.

Dieta ketogeniczna pomaga także w chorobach takich jak:


insulinoodporność;

stwardnienie guzowate;

padaczka lekkooporna;

zespół Retta;

zespół Doose;

zespół Draveta;

Czy ketoza ma swoje poziomy?

Oczywiście, określa się, że jest 5 poziomów ketozy. Można je określić za pomocą stosunku glukozy do ciał ketonowych we krwi (GKI).

Czy konieczny jest kontakt z lekarzem przed rozpoczęciem diety ketogenicznej?

Skorzystanie z diety keto wymaga skonsultowanie się z lekarzem tylko w przypadku groźnych problemów zdrowotnych.
Jeśli borykasz się z jakimiś małymi problemami zdrowotnymi, skontaktuj się najpierw z naszym specjalistą ds. żywienia, który pomoże Ci określić czy możesz skorzystać z diety ketogenicznej.

W jakich porach zostaje dowożona dieta keto do Puszczykowa?

W zależności od miasta godziny dostawy są różne. Najczęściej są to zakresy: 16:00 – 00:00 oraz 00:00 – 04:00.
Po wykonaniu zamówienia w KetoLove będziesz poinformowany o przewidywanej porze dostawy.

Nasz catering ketogeniczny dowozi także do innych miast, m.in do tych:

Ostatnia aktualizacja strony: