Dieta ketogeniczna Piła Kościelecka

Catering Ketogeniczny » Dieta ketogeniczna Piła Kościelecka
Dieta ketogeniczna albo inaczej dieta wysokotłuszczowa to ostatni trend w fitness kręgu. Ta dieta zyskała na popularności, za sprawą efektów, jakie pozwala zdobyć. Dieta ketogeniczna rośnie w siłę, w związku z tym chcemy rozwiać jakiekolwiek jej dotyczące wątpliwości. Kochasz tradycyjne polskie potrawy? Z pewnością powinieneś zostać i przeczytać całość do końca! Na diecie wysokotłuszczowej możesz wypracować zamierzone cele oraz cieszyć się wymarzoną sylwetką. Teraz zadanie będzie jeszcze łatwiejsze, bo catering dietetyczny wersji keto w rejonie Piły Kościeleckiej wesprze Cię w Twoich działaniach.
Zamów dietę keto taniej w cateringu PowerMeal!
Catering dietetyczny PowerMeal

Z kodem rabatowym -10%:

KETOLOVE10

Co to jest dieta ketogeniczna?

Dieta keto często nazywana jest też dietą tłuszczową, bo polega na zwiększeniu porcji tłuszczów na rzecz ograniczenia jedzenia węglowodanów. Jest nierzadko praktykowana w leczeniu chorób neurologicznych, ale również przez osoby, które chcą spalić niepotrzebną tkankę tłuszczową. Wbrew pozorom zwiększona podaż tłuszczów wpływa na uczucie sytości, zwiększanie mięśni oraz pozwala zgubić nadmierną masę ciała.

Warunkiem racjonalnie stosowanej diety wysokotłuszczowej jest wprowadzenie organizmu w stan ketozy. Taka sytuacja może się stać tylko w czasie, kiedy skrupulatnie przestrzega się wyliczonej ilości węglowodanów w diecie ketogennej.

Nasz organizm uczy się odżywiania całkiem od początku. W optymalnej diecie podstawowe źródło energii stanowią węglowodany. W momencie, kiedy nie ma ich wystarczająco dużo, organizm szuka innego paliwa energetycznego, obierając za cel właśnie tłuszcze.

Zasady diety ketogenicznej?

Przede wszystkim trzeba postawić w swojej diecie w głównej mierze na podaż tłuszczów, których powinno być średnio 70-80%. Kolejną grupą makroskładników są białka, których powinno się jeść od 20 do 25% na dzień, a trzecią grupą są węglowodany, które nie mogą przekraczać 5-10% dziennego zapotrzebowania na kalorie. Na początku taki podział może wydawać się trudny, lecz z czasem każdy jest w stanie do tego się dostosować.

Co spożywać, a czego nie spożywać na diecie ketogenicznej?

Przede wszystkim należy myśleć o dobrym źródle tłuszczów. Nawet jeżeli rafinowane tłuszcze również prowadzą do przejścia w ketozę, a ciała ketonowe się wyprodukują, to nie ma to tak naprawdę nic związanego ze zdrowym odżywianiem. Dieta wysokotłuszczowa jest sposobem odżywiania, a nie narzędziem do osiągnięcia celu.

Tak jak w każdej innej diecie należy zwrócić uwagę na jakość mięs oraz owoców morza jako źródeł białka. Trzeba być ostrożnym z ich jedzeniem, bo zbyt duża ilość mięsa może skutkować wytworzeniem się glukozy, przez co ciała ketonowe będą miały ciężej się wytworzyć. Tłusty nabiał oraz jajka są wskazane na diecie wysokotłuszczowej. Orzechy oraz nasiona można również jeść, lecz należy uważać na ilość przyjmowanych kalorii.

W przypadku węglowodanów trzeba całkiem pozbywać się wszelkiej skrobii, tj. pieczywa, mąki, ryżu oraz makaronów. Warto postawić na warzywa i owoce, lecz także nie wszystkie. Szczególnie polecane są owoce leśne. Z warzyw należy wystrzegać się tych psiankowatych, czyli bakłażanów, pomidorów i papryki.

Catering ketogeniczny Piła Kościelecka - dieta ketogeniczna

W jaki sposób catering dietetyczny może pomóc?

Dieta wysokotłuszczowa może na początku przysporzyć wielu kłopotów, szczególnie jeżeli nigdy wcześniej nie przebywaliśmy w stanie ketozy. Dieta, która ogranicza spożycie białka oraz węglowodanów może okazać się zbyt ciężka, szczególnie jeśli jest to pierwsza dieta, jaką praktykujemy. Catering dietetyczny odczarowuje zły urok diety ketogenicznej, ponieważ korzystając z diety pudełkowej, jedyne o czym należy pamiętać, to spożycie posiłków! Odpowiednio zbilansowaną kompozycję i kalorykę zostaw fachowcom!

Nie masz czasu na dietę keto, lecz chcesz jej spróbować? Nie chcesz gotować albo zwyczajnie Twój grafik dnia na to nie pozwala? Chcesz się dowiedzieć się, na czym polega dieta wysokotłuszczowa? Nie musisz dłużej się zamartwiać. Dieta pudełkowa sprawi, że szybko poczujesz dobroczynne działanie tego sposobu odżywiania. Zmagasz się z nadprogramową masą ciała lub wręcz przeciwnie? Dieta pudełkowa dopasuje się pod Twoje cele i dieta każdego dnia będzie czekała pod Twoimi drzwiami.

Dieta ketogeniczna Piła Kościelecka - dieta pudełkowa - catering dietetyczny

W jaki sposób otrzymać dietę ketogeniczną z dostawą do Piły Kościeleckiej?

To niezwykle łatwe! Wejdź na internetową stronę, wybierz dietę keto i odpowiednią ilość kalorii, następnie określ liczbę dni, w które dieta ma być dostarczana, dokonaj płatności i to wszystko! Jeżeli lubisz, mięso, nasiona, awokado oraz inne tłuste potrawy, to ta dieta jest doskonała dla Ciebie. Korzystając z gotowych posiłków, nie tylko w szybko tempie znajdziesz się w stanie ketozy, wytworzysz odpowiednią ilość ciał ketonowych, pokonasz uczucie głodu i szybko rozpoczniesz dostrzegać pierwsze zmiany w swoim wyglądzie.

Ten model żywienia jest dla osób chcących spróbować czegoś nowego, są otwarte na nowe zmiany, a także chcą zapewnić sobie brak uczucia głodu. Catering dietetyczny pozwoli Ci sprawdzić, czy taki model odżywiania Ci odpowiada. Możemy jedynie podpowiedzieć, że efekty oraz są uzależniające, a samopoczucie świetne!

Dieta ketogeniczna Piła Kościelecka – najczęściej zadawane pytania

Czy catering ketogeniczny dowozi dietę ketogeniczną do całego Piły Kościeleckiej?

Oczywiście, że tak! Jeśli dane miasto znajduje się w naszej strefie działania, to dowóz jest na terenie całego miasta, nie tylko do wybranych dzielnic.

Jak określić czy moje ciało jest w stanie ketozy?

Stan ketozy poznaje się na dwa sposoby:

  • przy pomocy specjalnych przyrządów mierzących poziom ciał ketonowych, tzw. „ketometry”.
  • poprzez zmiany zachodzące w ciele, czyli ”ketonowy oddech”, utrata masy ciała, keto grypa, większa ilość energii w trakcie dnia, głębsza koncentracja, zatwardzenie/biegunka tłuszczowa (szczególnie na samym początku diety keto).

W jakich przypadkach przejść na dietę ketogeniczną?

Keto dieta polecana jest ludziom, którzy chcą w zdrowy sposób zrzucić sporo kilogramów.

Dieta keto jest zalecana przy chorobach takich jak:


insulinoodporność;

stwardnienie guzowate;

padaczka lekkooporna;

zespół Retta;

zespół Doose;

zespół Draveta;

Czy ketoza ma swoje poziomy?

Oczywiście, określa się 5 poziomów ketozy. Określa się je za pomocą stosunku glukozy do ciał ketonowych we krwi (GKI).

Czy obowiązkowy jest kontakt z lekarzem przed Czy trzeba kontaktować się z lekarzem przed rozpoczęciem diety ketogenicznej?

Skorzystanie z diety ketogennej wymaga skonsultowanie się z lekarzem tylko w kwestii poważnych chorób.
Jeżeli borykasz się z jakimiś małymi problemami zdrowotnymi, skontaktuj się najpierw z naszym dietetykiem, który pomoże Ci określić czy możesz skorzystać z diety ketogenicznej.

W jakich porach zostaje dostarczana dieta keto do Piły Kościeleckiej?

Pory dostaw są różne i zależne od miasta. Zazwyczaj są to zakresy: 16:00 – 00:00 oraz 00:00 – 04:00.
Po złożeniu zamówienia w KetoLove poinformujemy Cię o planowanej godzinie dostawy.

Nasz catering ketogeniczny dowozi także do innych miast, m.in do tych:

Ostatnia aktualizacja strony: