Dieta ketogeniczna Piaseczno

Catering Ketogeniczny » Dieta ketogeniczna Piaseczno
Dieta ketogeniczna albo inaczej dieta wysokotłuszczowa to absolutny hit w fitness kręgu. Ta dieta stała się popularna, za sprawą efektów, jakie pozwala zauważyć. Zainteresowanie dietą keto nieustannie wzrasta, w związku z tym należy rozwiać jakiekolwiek jej dotyczące wątpliwości. Lubisz tradycyjne polskie potrawy? Bez wątpienia powinieneś zostać i dowiedzieć się wszystkiego o diecie keto! Na diecie ketogenicznej masz możliwość wypracować zamierzone cele i szczycić się wymarzoną figurą. Teraz zadanie jest jeszcze łatwiejsze, ponieważ catering dietetyczny wersji keto w rejonie Piaseczna wesprze Cię w Twoich działaniach.
Zamów dietę keto taniej w cateringu PowerMeal!
Catering dietetyczny PowerMeal

Z kodem rabatowym -10%:

KETOLOVE10

Co to jest dieta keto?

Dieta keto jest nazywana również dietą tłuszczową, bo polega na zwiększonej porcji tłuszczów na rzecz redukcji spożycia węglowodanów. Jest często stosowana w leczeniu chorób neurologicznych, ale również przez tych, którzy zamierzają spalić przeszkadzającą tkankę tłuszczową. Wbrew pozorom zwiększone spożycie tłuszczów przekłada się na uczucie sytości, zwiększanie masy mięśniowej i pozwala zgubić nadwyżkę masy ciała.

Warunkiem racjonalnie prowadzonej diety keto jest wejście organizmu w stan ketozy. Taka sytuacja może się stać tylko w czasie, kiedy dokładnie przestrzega się wymierzonej ilości węglowodanów w diecie keto.

Nasz organizm uczy się odżywiania całkiem od początku. W klasycznej diecie podstawowym źródłem energii są węglowodany. W czasie, kiedy ich brakuje, ciało poszukuje innego paliwa energetycznego, obierając za cel właśnie tłuszcze.

Jak wyglądają zasady na diecie keto?

Przede wszystkim należy nastawić się w swojej diecie głównie na podaż tłuszczów, których powinno być średnio 70-80%. Kolejną grupą makroskładników są białka, których powinno się jeść od 20 do 25% na dzień, a trzecią grupą są węglowodany, które nie mogą przekraczać 5-10% dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Na samym początku taki podział może wydać się skomplikowany, ale z czasem każdy jest w stanie do tego się dostosować.

Co jeść, a czego nie spożywać na diecie keto?

W pierwszej kolejności należy myśleć o dobrym źródle tłuszczów. Nawet jeśli rafinowane tłuszcze także prowadzą do osiągnięcia ketozy, a ciała ketonowe się wytworzą, to nie będzie miało to tak naprawdę nic wspólnego z prawidłowym modelem odżywiania. Dieta ketogeniczna jest sposobem odżywiania, a nie środkiem do osiągnięcia celów.

Tak jak w każdej innej diecie należy zwracać uwagę na wysokiej jakości mięsa i owoców morza jako źródeł białka. Trzeba uważać z ich spożyciem, ponieważ zbyt duża ilość mięsa może wpływać na wytworzenie się glukozy, przez co ciała ketonowe będą miały trudniej się wytworzyć. Tłusty nabiał i jajka są wskazane na diecie wysokotłuszczowej. Orzechy i nasiona można także spożywać, lecz trzeba mieć na uwadze ilość przyjmowanych kalorii.

W przypadku węglowodanów należy całkiem unikać skrobii w każdej postaci, tj. pieczywa, mąki, ryżu i makaronu. Warto postawić na warzywa i owoce, ale także nie wszystkie. W głównej mierze zalecane są owoce jagodowe. Z warzyw należy wystrzegać się tych psiankowatych, czyli bakłażanów, pomidorów oraz papryki.

Catering ketogeniczny Piaseczno - dieta ketogeniczna

Jak dieta pudełkowa może pomóc?

Dieta ketogeniczna może na początku przysporzyć paru kłopotów, szczególnie jeśli nigdy wcześniej nie przebywaliśmy w stanie ketozy. Dieta, która redukuje białko oraz węglowodany może okazać się zbyt wymagająca, szczególnie jeżeli jest to pierwsza dieta, jaką praktykujemy. Dieta pudełkowa odczarowuje zły urok diety keto, bo korzystając z cateringu dietetycznego, jedyne o czym musisz pamiętać, to zjedzenie posiłków! Odpowiednią kompozycję i kalorykę zostaw dietetykom!

Nie masz czasu na dietę wysokotłuszczową, lecz chcesz ją wypróbować? Nie chcesz gotować albo po prostu Twój grafik dnia na to nie pozwala? Chcesz się dowiedzieć się, co to dieta wysokotłuszczowa? Nie musisz dłużej się martwić. Catering ketogeniczny sprawi, że szybko poczujesz dobroczynne działanie tego sposobu odżywiania. Zmagasz się z nadmiernymi kilogramami lub na odwrót? Dieta pudełkowa dopasuje się pod Twoje cele i dieta codziennie będzie czekała pod wskazanym adresem.

Dieta ketogeniczna Piaseczno - dieta pudełkowa - catering dietetyczny

W jaki sposób otrzymać dietę ketogeniczną w Piasecznie?

To bardzo proste! Wejdź na internetową stronę, wybierz dietę ketogeniczną oraz liczbę kalorii, następnie określ liczbę dni, w które dieta ma być dostarczana, dokonaj płatności i to wszystko! Jeśli lubisz, mięso, nasiona, awokado oraz inne tłuste posiłki, to ta dieta jest właśnie dla Ciebie. Korzystając z przygotowanych posiłków, nie tylko w szybkim tempie znajdziesz się w stanie ketozy, wytworzysz wymaganą ilość ciał ketonowych, pokonasz uczucie głodu i w krótkim czasie zaczniesz dostrzegać pierwsze efekty w swoim wyglądzie.

Ten sposób odżywiania jest dla osób chcących spróbować czegoś nowego, są otwarte na nowe możliwości, a także chcą zagwarantować sobie brak uczucia głodu. Dieta pudełkowa pozwoli Ci sprawdzić, czy taki sposób żywienia Ci pasuje. Możemy tylko napomknąć, że efekty oraz są motywujące, a samopoczucie satysfakcjonujące!

Dieta ketogeniczna Piaseczno – FAQ

Czy Ketolove dowozi keto dietę do całego Piaseczna?

Oczywiście, że tak! Jeśli dane miasto znajduje się w naszym zasięgu działania, to dowóz odbywa się do całego miasta, nie tylko do określonych dzielnic.

Jak sprawdzić czy mój organizm wszedł w ketozę?

Głębokość stanu ketozy określa się na dwa sposoby:

  • za pomocą specjalistycznych przyrządów mierzących poziom ciał ketonowych, nazywanych „ketometrami”.
  • poprzez przemiany zachodzące w organizmie, czyli ”ketonowy oddech”, utrata wagi, keto grypa, wzrost energii w trakcie dnia, głębsza koncentracja, zatwardzenie/biegunka tłuszczowa (szczególnie na samym początku diety keto).

W jakich przypadkach przejść na dietę keto?

Keto dieta polecana jest osobom, które chcą w zdrowy sposób zrzucić sporo kilogramów.

Dieta keto jest zalecana przy chorobach takich jak:

zespół Doose;

zespół Draveta;

zespół Retta;

stwardnienie guzowate;

insulinoodporność;

padaczka lekkooporna;

Czy są poziomy ketozy w organizmie?

Oczywiście, określa się 5 stopni ketozy. Określa się je za pomocą stosunku glukozy do ciał ketonowych we krwi (GKI).

Czy konieczny jest kontakt z lekarzem przed Czy należy kontaktować się z lekarzem przed skorzystaniem z diety ketogenicznej?

Stosowanie diety ketogennej wymaga konsultacji z lekarzem tylko w kwestii groźnych chorób.
Jeśli borykasz się z mniejszymi dolegliowściami, skontaktuj się najpierw z naszym specjalistą ds. żywienia, który przeanalizuje Twój przypadek i pomoże określić czy powinieneś skorzystać z diety ketogenicznej.

W których godzinach jest dostarczana dieta ketogeniczna do Piaseczna?

Pory dostaw są różne i zależne od miasta. Zazwyczaj są to zakresy: 16:00 – 00:00 oraz 00:00 – 04:00.
Po wykonaniu zamówienia w KetoLove będziesz poinformowany o planowanej porze dostawy.

Nasz catering ketogeniczny dowozi także do innych miast, m.in do tych:

Ostatnia aktualizacja strony: