Dieta ketogeniczna Oława

Catering Ketogeniczny » Dieta ketogeniczna Oława
Dieta ketogeniczna lub inaczej dieta wysokotłuszczowa to ostatni trend w fitness świecie. Ta dieta zyskała na popularności, za sprawą efektów, jakie pozwala wypracować. Dieta ketogeniczna rośnie w siłę, dlatego chcemy rozwiać wszelkie jej dotyczące wątpliwości. Uwielbiasz tradycyjną polską kuchnie? Bez wątpienia powinieneś zostać i dowiedzieć się wszystkiego o diecie keto! Na diecie keto masz możliwość osiągnąć zamierzone cele oraz szczycić się upragnioną sylwetką. Teraz zrealizowanie zadania jest jeszcze łatwiejsze, bo catering ketogeniczny w rejonie Oławy wesprze Cię w spełnianiu Twoich celów.
Zamów dietę keto taniej w cateringu PowerMeal!
Catering dietetyczny PowerMeal

Z kodem rabatowym -10%:

KETOLOVE10

Czym jest dieta ketogeniczna?

Dieta ketogeniczna często nazywana jest też dietą tłuszczową, bo polega na zwiększonej dawki tłuszczów przy jednoczesnym ograniczeniu węglowodanów. Jest często stosowana w leczeniu chorób neurologicznych, ale także przez tych, którzy zamierzają pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej. Wbrew pozorom zwiększona podaż tłuszczów może wpływać na uczucie sytości, zwiększanie mięśni oraz pozwala pozbyć się nadmiernej masy ciała.

Warunkiem prawidłowo stosowanej diety ketogennej jest wejście organizmu w stan ketozy. Taka sytuacja może się stać tylko wówczas, kiedy skrupulatnie przestrzega się wymierzonej ilości węglowodanów w diecie ketogennej.

Nasze ciało uczy się żywienia całkiem od początku. W standardowej diecie najważniejsze źródło energii stanowią węglowodany. W czasie, kiedy nie ma ich wystarczająco dużo, organizm poszukuje innego paliwa energetycznego, trafiając na tłuszcze.

Jakie są zasady na diecie keto?

Przede wszystkim trzeba postawić w swojej diecie w głównej mierze na tłuszcze, których powinno być około 70-80%. Następną grupą makroskładników są białka, których powinno się spożywać od 20 do 25% na dzień, a trzecią grupą są węglowodany, które nie powinny przekraczać 5-10% dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Na początku taki podział może wydawać się skomplikowany, ale z czasem każdy jest w stanie do tego się dostosować.

Co jeść, a czego nie jeść na diecie keto?

Przede wszystkim należy myśleć o wysokiej jakości źródle tłuszczów. Nawet jeśli rafinowane tłuszcze również prowadzą do osiągnięcia ketozy, a ciała ketonowe się wytworzą, to nie ma to tak naprawdę nic związanego z prawidłowym modelem odżywiania. Dieta keto jest sposobem odżywiania, a nie środkiem do osiągnięcia celów.

Tak jak w każdej innej diecie należy zwrócić uwagę na jakość mięs i owoców morza jako źródeł białka. Trzeba uważać z ich spożywaniem, ponieważ zbyt duża ilość białka może wpływać na wytworzenie się glukozy, przez co ciała ketonowe będą miały ciężej się wytworzyć. Tłusty nabiał oraz jajka są wskazane na diecie ketogennej. Orzechy i nasiona można również jeść, lecz należy zwrócić uwagę na ilość dodanych kalorii.

W przypadku węglowodanów trzeba całkowicie pozbywać się jakiejkolwiek skrobii, tj. pieczywa, mąki, ryżu oraz makaronu. Warto zdecydować się na warzywa i owoce, ale także nie wszystkie. W głównej mierze zalecane są owoce leśne. Z warzyw należy wystrzegać się tych psiankowatych, czyli bakłażanów, pomidorów i papryki.

Catering ketogeniczny Oława - dieta ketogeniczna

W jaki sposób dieta pudełkowa może pomóc?

Dieta keto może na początku przysporzyć wielu kłopotów, szczególnie jeśli nigdy wcześniej nie byliśmy w stanie ketozy. Dieta, która redukuje białko oraz węglowodany może okazać się zbyt ciężka, szczególnie jeśli jest to pierwsza dieta, jaką stosujemy. Catering dietetyczny odczarowuje zły urok diety ketogenicznej, bo korzystając z diety pudełkowej, jedyne o czym należy pamiętać, to zjedzenie posiłków! Odpowiednio zbilansowaną kompozycję oraz kalorykę zostaw doświadczonym osobom!

Brak Ci czasu na dietę wysokotłuszczową, ale zamierzasz ją wypróbować? Nie umiesz gotować albo najzwyczajniej Twój plan dnia na to nie pozwala? Chcesz się dowiedzieć się, na czym polega dieta keto? Nie musisz dłużej się martwić. Catering dietetyczny sprawi, że wkrótce poczujesz dobroczynne działanie tej diety. Zmagasz się z nadmiernymi kilogramami albo na odwrót? Dieta pudełkowa dopasuje się do Ciebie i dieta każdego dnia będzie czekała pod wskazanym adresem.

Dieta ketogeniczna Oława - dieta pudełkowa - catering dietetyczny

W jaki sposób zamówić dietę ketogeniczną z dostawą do Oławy?

To bardzo proste! Wejdź na dedykowaną stronę, wybierz dietę keto oraz kaloryczność, następnie wybierz liczbę dni, w które dieta ma być dostarczona, dokonaj płatności i gotowe! Jeśli lubisz, mięso, orzechy, awokado oraz inne tłuste posiłki, to ta dieta jest idealna dla Ciebie. Korzystając z przygotowanych posiłków, nie tylko w sprawnie tempie znajdziesz się w stanie ketozy, wytworzysz odpowiednią ilość ciał ketonowych, przezwyciężysz uczucie głodu i w krótkim czasie zaczniesz dostrzegać pierwsze zmiany w swoim wyglądzie.

Ten sposób odżywiania jest dla osób zamierzających spróbować czegoś innego, są otwarte na nowe bodźce, a także chcą zagwarantować sobie brak uczucia głodu. Catering ketogeniczny pozwoli Ci przekonać się, czy taki model żywienia Ci odpowiada. Możemy jedynie podpowiedzieć, że efekty i są motywujące, a samopoczucie satysfakcjonujące!

Dieta ketogeniczna Oława – najczęściej zadawane pytania

Czy Wasz catering dostarcza dietę ketogeniczną do całego Oławy?

Tak! Jeżeli dane miasto jest w naszej strefie działania, to dowóz odbywa się do całego miasta, nie tylko do określonych dzielnic.

Jak sprawdzić czy moje ciało jest w stanie ketozy?

Głębokość ketozy określa się na dwa sposoby:

  • przy pomocy specjalistycznych urządzeń mierzących poziom ciał ketonowych, tzw. „ketometry”.
  • za pośrednictwem zmian dziejących się w organizmie, czyli ”ketonowy oddech”, utrata masy ciała, keto grypa, większa ilość energii w trakcie dnia, głębsza koncentracja, zatwardzenie/biegunka tłuszczowa (szczególnie na samym początku ketozy).

W jakich przypadkach przejść na dietę keto?

Keto dieta polecana jest ludziom, którzy zdrowo chcą zrzucić sporo kilogramów.

Dieta keto jest zalecana przy chorobach takich jak:

zespół Doose;

zespół Draveta;

zespół Retta;

stwardnienie guzowate;

insulinoodporność;

padaczka lekkooporna;

Czy są poziomy ketozy w organizmie?

Tak, określa się, że jest 5 poziomów ketozy. Można je określić poprzez proporcję glukozy do ciał ketonowych we krwi (GKI).

Czy obowiązkowy jest kontakt z lekarzem przed zamówieniem diety skorzystaniem z keto cateringu

Stosowanie diety keto wymaga skorzystania z porady lekarza tylko w przypadku poważnych problemów zdrowotnych.
Jeżeli borykasz się z mniejszymi dolegliowściami, skontaktuj się najpierw z naszym specjalistą ds. żywienia, który przeanalizuje Twój przypadek i pomoże określić czy możesz skorzystać z diety ketogenicznej.

W których godzinach jest dowożona dieta keto do Oławy?

W zależności od miasta godziny dostarczania są różne. Najczęściej są to zakresy: 16:00 – 00:00 oraz 00:00 – 04:00.
Po wykonaniu zamówienia w KetoLove poinformujemy Cię o przewidywanej porze dostawy.

Nasz catering ketogeniczny dowozi także do innych miast, m.in do tych:

Ostatnia aktualizacja strony: