Dieta ketogeniczna Murowana Goślina

Catering Ketogeniczny » Dieta ketogeniczna Murowana Goślina
Dieta ketogeniczna lub inaczej dieta wysokotłuszczowa to absolutny hit w fitness kręgu. Ta dieta stała się popularna, dzięki efektom, jakie pozwala osiągnąć. Dieta ketogeniczna rośnie w siłę, dlatego należy rozwiać jakiekolwiek jej dotyczące wątpliwości. Uwielbiasz jeść tłuste posiłki? Z pewnością musisz zostać i przeczytać całość do końca! Na diecie ketogenicznej masz możliwość osiągnąć zamierzone cele i cieszyć się wymarzoną sylwetką. Teraz zrealizowanie zadania będzie jeszcze łatwiejsze, ponieważ catering dietetyczny wersji keto z dostawą do Murowanej Gośliny pomoże Ci w Twoich działaniach.
Zamów dietę keto taniej w cateringu PowerMeal!
Catering dietetyczny PowerMeal

Z kodem rabatowym -10%:

KETOLOVE10

Co to jest dieta ketogeniczna?

Dieta ketogenna często nazywana jest też dietą tłuszczową, bo polega na zwiększeniu podaży tłuszczów przy jednoczesnym ograniczeniu węglowodanów. Jest nierzadko praktykowana w leczeniu chorób neurologicznych, ale również przez osoby, które zamierzają spalić nadmierną tkankę tłuszczową. Wbrew pozorom zwiększone jedzenie tłuszczów ma wpływ na uczucie sytości, budowanie mięśni oraz pozwala zgubić nadwyżkę masy ciała.

Warunkiem racjonalnie prowadzonej diety keto jest wejście organizmu w stan ketozy. Taka sytuacja może się stać tylko w czasie, kiedy skrupulatnie przestrzega się odpowiedniej ilości węglowodanów w diecie wysokotłuszczowej.

Nasz organizm uczy się żywienia całkiem od początku. W standardowej diecie głównym źródłem energii są węglowodany. W czasie, kiedy nie ma ich wystarczająco dużo, organizm poszukuje innego paliwa energetycznego, skupiając się na tłuszczach.

Jak wyglądają zasady na diecie keto?

Przede wszystkim trzeba nastawić się w swojej diecie głównie na podaż tłuszczów, których powinno być średnio 70-80%. Kolejną grupą makroskładników są białka, których powinno się dostarczać od 20 do 25% na dzień, a ostatnią grupą są węglowodany, które nie mogą przekraczać 5-10% dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Na samym początku taki podział może wydać się skomplikowany, lecz z czasem każdy jest w stanie do tego się przekonać.

Co jeść, a czego nie jeść na diecie ketogenicznej?

Przede wszystkim należy myśleć o dobrym źródle tłuszczów. Nawet jeżeli przetworzone tłuszcze także prowadzą do osiągnięcia ketozy, a ciała ketonowe się wytworzą, to nie ma to tak naprawdę nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem. Dieta keto jest sposobem odżywiania, a nie środkiem do osiągnięcia celu.

Tak jak w każdej innej diecie należy zwracać uwagę na wysokiej jakości mięsa oraz owoców morza jako źródeł białka. Należy uważać z ich jedzeniem, bo zbyt duża ilość mięsa może skutkować wytworzeniem się glukozy, przez co ciała ketonowe będą miały ciężej się wytworzyć. Tłusty nabiał i jajka są wskazane na diecie wysokotłuszczowej. Orzechy i nasiona można także spożywać, ale należy kontrolować ilość przyjmowanych kalorii.

W przypadku węglowodanów należy całkiem unikać wszelkiej skrobii, czyli pieczywa, mąki, ryżu oraz makaronów. Warto zdecydować się na owoce i warzywa, lecz również nie wszystkie. Szczególnie polecane są owoce leśne. Z warzyw warto unikać psiankowatych, czyli bakłażanów, pomidorów oraz papryki.

Catering ketogeniczny Murowana Goślina - dieta ketogeniczna

Jak dieta pudełkowa może pomóc?

Dieta ketogenna może z początku przysporzyć wielu problemów, szczególnie jeśli nigdy wcześniej nie przebywaliśmy w stanie ketozy. Dieta, która ogranicza białko i węglowodany może być zbyt wymagająca, szczególnie jeżeli jest to pierwsza dieta, jaką stosujemy. Dieta pudełkowa odczarowuje zły urok diety ketogenicznej, bo korzystając z cateringu dietetycznego, jedyne o czym powinieneś pamiętać, to spożycie posiłków! Odpowiednio zbilansowaną kompozycję oraz kalorykę zostaw fachowcom!

Nie masz czasu na dietę keto, ale chcesz ją wypróbować? Nie umiesz gotować lub najzwyczajniej Twój grafik dnia na to nie pozwala? Chcesz się dowiedzieć się, co to dieta wysokotłuszczowa? Nie musisz dłużej się tym przejmować. Catering dietetyczny sprawi, że szybko odczujesz dobroczynne działanie tej diety. Walczysz z nadprogramową masą ciała albo wręcz przeciwnie? Catering dietetyczny dopasuje się pod Twój cel i dieta każdego dnia będzie czekała pod wskazanym adresem.

Dieta ketogeniczna Murowana Goślina - dieta pudełkowa - catering dietetyczny

W jaki sposób zamówić dietę keto w Murowanej Goślinie?

To bardzo łatwe! Wejdź na internetową stronę, wybierz dietę ketogeniczną i liczbę kalorii, następnie wybierz liczbę dni, w które dieta ma być dostarczona, dokonaj płatności i gotowe! Jeżeli lubisz, mięso, nasiona, awokado oraz inne tłuste potrawy, to ta dieta jest idealna dla Ciebie. Korzystając z przygotowanych posiłków, nie tylko w szybko tempie przejdziesz do stanu ketozy, wytworzysz wystarczającą ilość ciał ketonowych, przezwyciężysz uczucie głodu i szybko zaczniesz zauważać pierwsze zmiany w swoim wyglądzie.

Ten sposób odżywiania jest dla osób zamierzających spróbować czegoś nowego, są otwarte na nowe zmiany, a także chcą zapewnić sobie brak uczucia głodu. Catering ketogeniczny pozwoli Ci sprawdzić, czy taki model żywienia Ci odpowiada. Możemy jedynie napomknąć, że efekty i są uzależniające, a samopoczucie bardzo dobre!

Dieta ketogeniczna Murowana Goślina – FAQ

Czy Wasz catering dowozi dietę ketogeniczną do całego Murowanej Gośliny?

Tak! Jeśli dane miasto jest w naszej strefie działania, to dowóz jest na terenie całego miasta, nie tylko do określonych dzielnic.

Jak określić czy mój organizm wszedł w ketozę?

Głębokość stanu ketozy można określić na dwa sposoby:

  • za pomocą specjalistycznych urządzeń dokonujących pomiarów poziomu ciał ketonowych, tzw. „ketometry”.
  • za pośrednictwem zmian zachodzących w organizmie, czyli ”ketonowy oddech”, utrata wagi, keto grypa, większa ilość energii podczas dnia, głębsza koncentracja, zatwardzenie/biegunka tłuszczowa (w większości przypadków na samym początku ketozy).

W jakich przypadkach przejść na dietę ketogeniczną?

Dieta ketogeniczna polecana jest ludziom, którzy chcą w zdrowy sposób zrzucić sporo kilogramów.

Dieta ketogeniczna jest zalecana przy chorobach takich jak:


insulinoodporność;

stwardnienie guzowate;

padaczka lekkooporna;

zespół Retta;

zespół Doose;

zespół Draveta;

Czy ketoza ma swoje poziomy?

Tak, określa się, że jest 5 stopni ketozy. Określa się je za pomocą stosunku glukozy do ciał ketonowych we krwi (GKI).

Czy obowiązkowy jest kontakt z lekarzem przed zamówieniem diety ketogenicznej?

Stosowanie diety keto wymaga konsultacji z lekarzem tylko w przypadku groźnych problemów zdrowotnych.
Jeśli trudzisz się z mniejszymi dolegliowściami, skontaktuj się najpierw z naszym dietetykiem, który przeanalizuje Twój przypadek i pomoże określić czy powinieneś skorzystać z diety ketogenicznej.

W jakich porach jest dowożona dieta keto do Murowanej Gośliny?

W zależności od miasta pory dostawy są różne. Najczęściej są to zakresy: 16:00 – 00:00 oraz 00:00 – 04:00.
Po wykonaniu zamówienia w naszym cateringu keto poinformujemy Cię o planowanej godzinie dostawy.

Nasz catering ketogeniczny dowozi także do innych miast, m.in do tych:

Ostatnia aktualizacja strony: