Dieta ketogeniczna Kokotów

Catering Ketogeniczny » Dieta ketogeniczna Kokotów
Dieta keto albo inaczej dieta wysokotłuszczowa to ostatni hit w fitness kręgu. Ta dieta zyskuje na popularności, za sprawą efektów, jakie pozwala osiągnąć. Dieta ketogeniczna rośnie w siłę, w związku z tym należy rozwiać jakiekolwiek jej dotyczące wątpliwości. Kochasz spożywać tłuste posiłki? Z pewnością powinieneś zostać i dowiedzieć się wszystkiego o diecie keto! Na diecie ketogenicznej masz możliwość wypracować swoje cele i cieszyć się upragnioną sylwetką. Teraz wykonanie zadania będzie jeszcze łatwiejsze, ponieważ catering dietetyczny wersji keto na terenie Kokotowa pomoże Ci w spełnianiu Twoich celów.
Zamów dietę keto taniej w cateringu PowerMeal!
Catering dietetyczny PowerMeal

Z kodem rabatowym -10%:

KETOLOVE10

Co to jest dieta keto?

Dieta ketogeniczna jest nazywana także dietą wysokotłuszczową, ponieważ polega na zwiększeniu dawki tłuszczów na rzecz zredukowania spożycia węglowodanów. Jest nierzadko praktykowana w leczeniu chorób neurologicznych, ale także przez tych, którzy zamierzają pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej. Wbrew pozorom zwiększona podaż tłuszczów przekłada się na uczucie sytości, zwiększanie mięśni i pozwala zgubić nadwyżkę masy ciała.

Warunkiem racjonalnie prowadzonej diety ketogennej jest wejście organizmu w stan ketozy. Do takiej sytuacji dochodzi w czasie, kiedy dokładnie przestrzega się wyliczonej ilości węglowodanów w diecie keto.

Nasze ciało uczy się żywienia całkiem od początku. W klasycznej diecie podstawowym źródłem energii są węglowodany. W momencie, gdy ich brakuje, ciało poszukuje innego paliwa energetycznego, obierając za cel właśnie tłuszcze.

Zasady diety ketogenicznej?

Najpierw należy postawić w swojej diecie głównie na tłuszcze, których powinno być około 70-80%. Następną grupą makroskładników są białka, których powinno się spożywać od 20 do 25% na dzień, a ostatnią grupą są węglowodany, które nie powinny przekraczać 5-10% dziennego zapotrzebowania na kalorie. Na samym początku taki podział może wydać się skomplikowany, lecz z czasem każdy jest w stanie do tego się dostosować.

Co spożywać, a czego nie jeść na diecie ketogenicznej?

Przede wszystkim należy myśleć o wysokiej jakości źródle tłuszczów. Nawet jeżeli rafinowane tłuszcze również prowadzą do przejścia w ketozę, a ciała ketonowe się wyprodukują, to nie będzie miało to tak naprawdę nic wspólnego z prawidłowym modelem odżywiania. Dieta ketogeniczna jest ideą odżywiania, a nie narzędziem do osiągnięcia celu.

Tak jak w przypadku każdej innej diety trzeba zwrócić uwagę na wysokiej jakości mięsa oraz owoców morza jako źródeł białka. Trzeba być ostrożnym z ich spożyciem, ponieważ zbyt duża ilość mięsa może skutkować wytworzeniem się glukozy, przez co ciała ketonowe będą miały trudniej się wytworzyć. Tłusty nabiał i jajka są wskazane na diecie ketogennej. Orzechy oraz nasiona można także spożywać, ale trzeba mieć na uwadze ilość przyjmowanych kalorii.

Z węglowodanów trzeba całkiem pozbywać się wszelkiej skrobii, czyli pieczywa, mąki, ryżu i makaronów. Warto postawić na owoce i warzywa, ale również nie wszystkie. Przede wszystkim polecane są owoce leśne. Z warzyw warto unikać psiankowatych, czyli bakłażanów, pomidorów oraz papryki.

Catering ketogeniczny Kokotów - dieta ketogeniczna

W jaki sposób catering dietetyczny może pomóc?

Dieta wysokotłuszczowa może z początku przysporzyć paru kłopotów, szczególnie jeżeli nigdy wcześniej nie byliśmy w stanie ketozy. Dieta, która redukuje spożycie białka oraz węglowodanów może być przytłaczająca, szczególnie jeżeli jest to pierwsza dieta, jaką stosujemy. Dieta pudełkowa odczarowuje zły urok diety keto, bo korzystając z diety pudełkowej, jedyne o czym należy pamiętać, to spożycie posiłków! Odpowiednią kompozycję oraz kaloryczność zostaw specjalistom w swoim fachu!

Nie masz czasu na dietę ketogeniczną, lecz zamierzasz ją wypróbować? Nie lubisz gotować lub zwyczajnie Twój rozkład dnia na to nie pozwala? Chcesz się dowiedzieć się, na czym polega dieta keto? Nie musisz dłużej się zamartwiać. Catering dietetyczny sprawi, że szybko poczujesz działanie tej diety. Walczysz z nadprogramową masą ciała lub wręcz przeciwnie? Catering dietetyczny dopasuje się pod Twój cel i dieta codziennie będzie czekała pod Twoimi drzwiami.

Dieta ketogeniczna Kokotów - dieta pudełkowa - catering dietetyczny

W jaki sposób otrzymać dietę ketogeniczną w Kokotowie?

To niezwykle łatwe! Wejdź na internetową stronę, wybierz dietę ketogeniczną i liczbę kalorii, następnie wybierz liczbę dni, w które dieta ma być dostarczana, zapłać i gotowe! Jeśli lubisz, mięso, orzechy, awokado oraz inne tłuste dania, to ta dieta jest właśnie dla Ciebie. Korzystając z gotowych posiłków, nie tylko w szybko tempie przejdziesz do stanu ketozy, wytworzysz wystarczającą ilość ciał ketonowych, przezwyciężysz uczucie głodu i w krótkim czasie zaczniesz dostrzegać pierwsze efekty w swoim wyglądzie.

Ten model żywienia jest dla osób zamierzających spróbować czegoś nowego, są otwarte na nowe bodźce, a także chcą zagwarantować sobie brak uczucia głodu. Dieta pudełkowa pozwoli Ci sprawdzić, czy taki model odżywiania Ci odpowiada. Możemy jedynie podpowiedzieć, że efekty i są motywujące, a samopoczucie satysfakcjonujące!

Dieta ketogeniczna Kokotów – najczęściej zadawane pytania

Czy catering ketogeniczny dostarcza keto dietę do całego Kokotowa?

Oczywiście, że tak! Jeżeli dane miasto jest w naszym zasięgu działania, to dowóz jest do całego miasta, nie tylko do wybranych dzielnic.

Jak sprawdzić czy moje ciało jest w ketozie?

Stan ketozy poznaje się na dwa sposoby:

  • przy pomocy specjalnych urządzeń mierzących poziom ciał ketonowych, tzw. „ketometry”.
  • poprzez zmiany zachodzące w organizmie, czyli ”ketonowy oddech”, spadek masy ciała, keto grypa, większa ilość energii podczas dnia, głębsza koncentracja, zatwardzenie/biegunka tłuszczowa (w większości przypadków na samym początku stosowania diety).

W jakich przypadkach przejść na dietę ketogeniczną?

Keto dieta polecana jest ludziom, którzy zdrowo chcą zrzucić sporo kilogramów.

Dieta keto jest zalecana przy chorobach takich jak:


insulinoodporność;

stwardnienie guzowate;

padaczka lekkooporna;

zespół Retta;

zespół Doose;

zespół Draveta;

Czy ketoza ma swoje poziomy?

Tak, określa się 5 stopni ketozy. Określa się je poprzez stosunek glukozy do ketonów we krwi (GKI).

Czy konieczny jest kontakt z lekarzem przed zamówieniem diety skorzystaniem z keto cateringu

Stosowanie diety ketogenicznej wymaga konsultacji z lekarzem tylko w kwestii poważnych problemów zdrowotnych.
Jeśli trudzisz się z mniejszymi dolegliowściami, skontaktuj się najpierw z naszym specjalistą ds. żywienia, który pomoże Ci określić czy możesz skorzystać z diety ketogenicznej.

W jakich porach jest dostarczana dieta keto do Kokotowa?

W zależności od miasta godziny dostarczania są różne. Zazwyczaj są to zakresy: 16:00 – 00:00 oraz 00:00 – 04:00.
Po złożeniu zamówienia w naszym cateringu keto będziesz poinformowany o planowanej porze dostawy.

Nasz catering ketogeniczny dowozi także do innych miast, m.in do tych:

Ostatnia aktualizacja strony: