Dieta ketogeniczna Gniezno

Catering Ketogeniczny » Dieta ketogeniczna Gniezno
Dieta keto albo inaczej dieta wysokotłuszczowa to ostatni trend w sportowym kręgu. Ta dieta stała się popularna, dzięki efektom, jakie pozwala zdobyć. Zainteresowanie dietą wysokotłuszczową stale wzrasta, dlatego chcemy rozwiać wszelkie jej dotyczące wątpliwości. Lubisz tradycyjne polskie potrawy? Z pewnością powinieneś zostać i dowiedzieć się wszystkiego o diecie keto! Na diecie ketogenicznej masz możliwość osiągnąć swoje cele oraz cieszyć się upragnioną figurą. Teraz wykonanie zadania będzie jeszcze prostsze, ponieważ catering dietetyczny wersji keto w rejonie Gniezna wesprze Cię w spełnianiu Twoich celów.
Zamów dietę keto taniej w cateringu PowerMeal!
Catering dietetyczny PowerMeal

Z kodem rabatowym -10%:

KETOLOVE10

Co to jest dieta ketogeniczna?

Dieta keto często nazywana jest też dietą tłuszczową, bo polega na zwiększeniu podaży tłuszczów na rzecz redukcji jedzenia węglowodanów. Jest często stosowana w leczeniu chorób neurologicznych, ale również przez tych, którzy zamierzają pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej. Wbrew pozorom zwiększona podaż tłuszczów przekłada się na uczucie sytości, zwiększanie mięśni oraz pozwala pozbyć się nadmiernej masy ciała.

Warunkiem odpowiednio prowadzonej diety wysokotłuszczowej jest wprowadzenie organizmu w stan ketozy. Taka sytuacja może się stać tylko w czasie, kiedy skrupulatnie przestrzega się wymierzonej ilości węglowodanów w diecie keto.

Nasze ciało uczy się odżywiania całkiem od początku. W klasycznej diecie podstawowe źródło energii stanowią węglowodany. W momencie, kiedy nie ma ich wystarczająco dużo, ciało poszukuje alternatywnego źródła energii, trafiając na tłuszcze.

Jak wyglądają zasady na diecie keto?

Przede wszystkim należy nastawić się w swojej diecie w głównej mierze na podaż tłuszczów, których powinno być około 70-80%. Kolejną grupą makroskładników są białka, których powinno się jeść od 20 do 25% dziennie, a trzecią grupą są węglowodany, które nie mogą przekraczać 5-10% dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Na samym początku taki podział może wydać się skomplikowany, ale z czasem każdy jest w stanie do tego się przekonać.

Co jeść, a czego nie jeść na diecie ketogenicznej?

Przede wszystkim należy pamiętać o wysokiej jakości źródle tłuszczów. Nawet jeśli przetworzone tłuszcze także prowadzą do osiągnięcia ketozy, a ciała ketonowe się wyprodukują, to nie będzie miało to tak naprawdę nic związanego z prawidłowym odżywianiem. Dieta wysokotłuszczowa jest sposobem odżywiania, a nie narzędziem do osiągnięcia celów.

Tak jak w każdej innej diecie należy zwracać uwagę na wysokiej jakości mięsa i owoców morza jako źródeł białka. Należy uważać z ich spożywaniem, ponieważ zbyt duża ilość białka może skutkować wytworzeniem się glukozy, przez co ciała ketonowe będą miały trudniej się wytworzyć. Tłusty nabiał i jajka są wskazane na diecie wysokotłuszczowej. Orzechy i nasiona można także spożywać, ale trzeba uważać na ilość przyjmowanych kalorii.

W przypadku węglowodanów należy całkowicie pozbywać się skrobii w każdej postaci, czyli pieczywa, mąki, ryżu i makaronu. Warto postawić na owoce i warzywa, ale także nie wszystkie. W szczególności zalecane są owoce leśne. Z warzyw należy wystrzegać się tych psiankowatych, czyli bakłażanów, pomidorów oraz papryki.

Catering ketogeniczny Gniezno - dieta ketogeniczna

W jaki sposób catering ketogeniczny może pomóc?

Dieta wysokotłuszczowa może z początku przysporzyć paru problemów, szczególnie jeżeli nigdy wcześniej nie przebywaliśmy w stanie ketozy. Dieta, która ogranicza białko oraz węglowodany może być zbyt wymagająca, szczególnie jeżeli jest to pierwsza dieta, jaką stosujemy. Catering dietetyczny odczarowuje zły urok diety ketogenicznej, bo korzystając z diety pudełkowej, jedyne o czym musisz pamiętać, to zjedzenie posiłków! Odpowiednio zbilansowaną kompozycję i kaloryczność zostaw naszym specjalistom ds. żywienia!

Brakuje Ci czasu na dietę wysokotłuszczową, ale zamierzasz ją wypróbować? Nie chcesz gotować lub najzwyczajniej Twój plan dnia na to nie pozwala? Chcesz się dowiedzieć się, na czym polega dieta ketogeniczna? Nie musisz dłużej się zamartwiać. Catering ketogeniczny sprawi, że szybko odczujesz dobroczynne działanie tego sposobu odżywiania. Zmagasz się z nadmiernymi kilogramami albo na odwrót? Dieta pudełkowa dopasuje się pod Twoje cele i dieta codziennie będzie czekała pod wskazanym adresem.

Dieta ketogeniczna Gniezno - dieta pudełkowa - catering dietetyczny

Jak zamówić dietę wyskotłuszczową z dostawą do Gniezna?

To niezwykle proste! Wejdź na internetową stronę, wybierz dietę ketogeniczną oraz odpowiednią ilość kalorii, następnie zaznacz liczbę dni, w które dieta ma być dostarczona, zapłać i gotowe! Jeżeli lubisz, mięso, orzechy, awokado oraz inne tłuste posiłki, to ta dieta jest doskonała dla Ciebie. Korzystając z przygotowanych posiłków, nie tylko w szybko tempie znajdziesz się w stanie ketozy, wytworzysz wystarczającą ilość ciał ketonowych, przezwyciężysz uczucie głodu oraz w krótkim czasie zaczniesz zauważać pierwsze zmiany w swoim ciele.

Ten sposób żywienia jest dla osób chcących spróbować czegoś nowego, są otwarte na nowe możliwości, a także chcą zapewnić sobie brak uczucia głodu. Catering dietetyczny pozwoli Ci przekonać się, czy taki model żywienia Ci odpowiada. Możemy tylko napomknąć, że rezultaty oraz są uzależniające, a samopoczucie bardzo dobre!

Dieta ketogeniczna Gniezno – FAQ

Czy Wasz catering dostarcza dietę ketogeniczną do całego Gniezna?

Tak! Jeżeli dane miasto znajduje się w naszym zasięgu dostaw, to dowóz jest do całego miasta, nie tylko do wybranych dzielnic.

Jak określić czy mój organizm wszedł w stan ketozy?

Stan ketozy można określić na dwa sposoby:

  • za pomocą specjalistycznych przyrządów mierzących poziom ciał ketonowych, tzw. „ketometry”.
  • za pośrednictwem zmian dziejących się w ciele, czyli ”ketonowy oddech”, utrata wagi, keto grypa, wzrost energii w trakcie dnia, większa koncentracja, zatwardzenie/biegunka tłuszczowa (szczególnie na samym początku stosowania diety).

Kiedy warto przejść na dietę ketogeniczną?

Ketoza polecana jest osobom, które zdrowo chcą zrzucić nadmiar kilogramów.

Dieta ketogeniczna pomaga także w chorobach takich jak:

zespół Doose;

zespół Draveta;

zespół Retta;

stwardnienie guzowate;

insulinoodporność;

padaczka lekkooporna;

Czy ketoza ma swoje poziomy?

Oczywiście, określa się, że jest 5 stopni ketozy. Można je określić poprzez proporcję glukozy do ciał ketonowych we krwi (GKI).

Czy obowiązkowy jest kontakt z lekarzem przed Czy trzeba skonsultować się z lekarzem przed skorzystaniem z diety ketogenicznej?

Stosowanie diety ketogennej wymaga skorzystania z rady lekarza tylko w przypadku groźnych problemów zdrowotnych.
Jeśli trudzisz się z jakimiś niegroźnymi problemami zdrowotnymi, skontaktuj się najpierw z naszym dietetykiem, który pomoże Ci określić czy powinieneś skorzystać z diety ketogenicznej.

W jakich porach zostaje dowożona dieta ketogeniczna do Gniezna?

Godziny dostaw są różne i zależne od miasta. Najczęściej są to zakresy: 16:00 – 00:00 lub 00:00 – 04:00.
Po wykonaniu zamówienia w KetoLove poinformujemy Cię o przewidywanej godzinie dostawy.

Nasz catering ketogeniczny dowozi także do innych miast, m.in do tych:

Ostatnia aktualizacja strony: