Ketolove Logo

Dieta ketogeniczna Bielany Wrocławskie

Catering Ketogeniczny » Dieta ketogeniczna Bielany Wrocławskie 

Dieta ketogeniczna albo inaczej dieta wysokotłuszczowa to najnowszy hit w fitness kręgu. Ta dieta zyskuje na popularności, za sprawą efektów, jakie pozwala osiągnąć. Dieta ketogeniczna rośnie w siłę, z tego też powodu warto rozwiać wszelkie jej dotyczące wątpliwości. Lubisz jeść tłuste rzeczy? Z pewnością musisz zostać i przeczytać wszystko do końca! Na diecie wysokotłuszczowej w Bielanach Wrocławskich możesz wypracować zamierzone cele oraz szczycić się wymarzoną figurą. Teraz wykonanie zadania jest jeszcze łatwiejsze, ponieważ catering ketogeniczny z dostawą do Bielan Wrocławskich wesprze Cię w Twoich działaniach.

Zamów dietę keto taniej!
Powermeal Logo
Z kodem rabatowym -10%:
KETOLOVE10
Masterdieta Logo
Z kodem rabatowym -25%:
KETOMD25

Czym jest dieta ketogeniczna?

Dieta keto jest nazywana także dietą tłuszczową, ponieważ polega na zwiększeniu dawki tłuszczów na rzecz redukcji spożycia węglowodanów. Jest często praktykowana w leczeniu chorób neurologicznych, ale również przez osoby, które chcą spalić przeszkadzającą tkankę tłuszczową. Wbrew pozorom zwiększone jedzenie tłuszczów może wpłynąć na uczucie sytości, zwiększanie mięśni oraz pozwala zgubić nadmierną masę ciała.

Warunkiem prawidłowo stosowanej diety wysokotłuszczowej jest wprowadzenie organizmu w stan ketozy. Do takiej sytuacji dochodzi w czasie, kiedy dokładnie przestrzega się wyliczonej ilości węglowodanów w diecie ketogennej.

Nasze ciało uczy się odżywiania całkiem od początku. W optymalnej diecie najważniejszym źródłem energii są węglowodany. W momencie, gdy ich brakuje, organizm szuka innego źródła energii, obierając za cel właśnie tłuszcze.

Jak wyglądają zasady na diecie ketogenicznej?

Najpierw trzeba postawić w swojej diecie głównie na tłuszcze, których powinno być średnio 70-80%. Następną grupą makroskładników są białka, których powinno się jeść od 20 do 25% na dzień, a trzecią grupą są węglowodany, które nie mogą przekraczać 5-10% dziennego zapotrzebowania na kalorie. Na samym początku taki podział może wydać się trudny, ale z czasem każdy jest w stanie do tego się przyzwyczaić.

Co spożywać, a czego nie spożywać na diecie keto?

W pierwszej kolejności należy pamiętać o dobrym źródle tłuszczy. Nawet jeśli rafinowane tłuszcze również prowadzą do przejścia w ketozę, a ciała ketonowe się wyprodukują, to nie będzie miało to tak naprawdę nic związanego z prawidłowym odżywianiem. Dieta ketogeniczna jest sposobem odżywiania, a nie narzędziem do osiągnięcia celu.

Tak jak w przypadku każdej innej diety należy zwracać uwagę na jakość mięs i owoców morza jako źródeł białka. Należy uważać z ich jedzeniem, ponieważ zbyt duża ilość mięsa może skutkować wytworzeniem się glukozy, przez co ciała ketonowe będą miały trudniej się wytworzyć. Tłusty nabiał i jajka są wskazane na diecie ketogennej. Orzechy oraz nasiona można również jeść, lecz należy kontrolować ilość przyjmowanych kalorii.

W przypadku węglowodanów należy całkowicie unikać skrobii w każdej postaci, czyli pieczywa, mąki, ryżu oraz makaronu. Warto postawić na warzywa i owoce, ale również nie wszystkie. Szczególnie zalecane są owoce leśne. Z warzyw należy wystrzegać się tych psiankowatych, czyli bakłażanów, pomidorów i papryki.

dieta pudełkowa Bielany Wrocławskie

Czym jest dieta ketogeniczna?

Dieta ketogeniczna jest nazywana również dietą tłuszczową, bo polega na zwiększeniu dawki tłuszczów przy jednoczesnym ograniczeniu węglowodanów. Jest nierzadko stosowana w leczeniu chorób neurologicznych, ale także przez osoby, które chcą spalić niepotrzebną tkankę tłuszczową. Wbrew pozorom zwiększone spożycie tłuszczów może wpłynąć na uczucie sytości, budowanie mięśni oraz pozwala pozbyć się nadmiernej masy ciała.

Warunkiem odpowiednio prowadzonej diety wysokotłuszczowej jest wejście organizmu w stan ketozy. Do takiej sytuacji dochodzi wówczas, kiedy dokładnie przestrzega się wyliczonej ilości węglowodanów w diecie ketogenicznej.

Nasze ciało uczy się odżywiania całkiem od początku. W standardowej diecie najważniejsze źródło energii stanowią węglowodany. W czasie, gdy nie ma ich wystarczająco dużo, organizm szuka innego paliwa energetycznego, skupiając się na tłuszczach.

tania dieta ketogeniczna w Bielanach Wrocławskich

W jaki sposób otrzymać dietę keto z dostawą do Bielan Wrocławskich?

To bardzo proste! Wejdź na wybraną stronę cateringu, wybierz dietę keto i liczbę kalorii, następnie określ liczbę dni, w które dieta ma być dostarczona, dokonaj płatności i to wszystko! Jeżeli lubisz, mięso, nasiona, awokado oraz inne tłuste potrawy, to ta dieta jest właśnie dla Ciebie. Korzystając z gotowych posiłków, nie tylko w szybkim tempie znajdziesz się w stanie ketozy, wytworzysz wystarczającą ilość ciał ketonowych, przezwyciężysz uczucie głodu oraz szybko rozpoczniesz zauważać pierwsze efekty w swoim ciele.

Ten model odżywiania jest dla osób zamierzających spróbować czegoś nowego, są otwarte na nowe bodźce, a także chcą zagwarantować sobie brak uczucia głodu. Catering ketogeniczny pozwoli Ci sprawdzić, czy taki sposób odżywiania Ci pasuje. Możemy jedynie podpowiedzieć, że rezultaty i są uzależniające, a samopoczucie bardzo dobre!

Dieta ketogeniczna Bielany Wrocławskie – najczęściej zadawane pytania

Czy wymienione cateringi ketogeniczne dowożą keto dietę do całego Bielan Wrocławskich?

Tak! Jeżeli dane miasto znajduje się w strefie działania, to dowóz jest na terenie całego miasta, nie tylko do określonych dzielnic.

Jak sprawdzić czy moje ciało jest w stanie ketozy?

Głębokość stanu ketozy określa się na dwa sposoby: za pomocą specjalistycznych urządzeń mierzących poziom ciał ketonowych, nazywanych „ketometrami”. za pośrednictwem przemian dziejących się w organizmie, czyli ”ketonowy oddech”, utrata masy ciała, keto grypa, wzrost energii w trakcie dnia, zwiększona koncentracja, zatwardzenie/biegunka tłuszczowa (szczególnie na samym początku ketozy).

W jakich przypadkach przejść na dietę ketogeniczną?

Keto dieta polecana jest osobom, które chcą w zdrowy sposób zrzucić nadmiar kilogramów. Dieta ketogeniczna pomaga także w chorobach takich jak: insulinoodporność; stwardnienie guzowate; padaczka lekkooporna; zespół Retta; zespół Doose; zespół Draveta;

Czy ketoza ma swoje poziomy?

Oczywiście, określa się, że jest 5 stopni ketozy. Można je określić poprzez stosunek glukozy do ciał ketonowych we krwi (GKI).

Czy konieczny jest kontakt z lekarzem przed zamówieniem diety skorzystaniem z cateringu ketogenicznego

Stosowanie diety ketogenicznej wymaga skorzystania z porady lekarza tylko w przypadku groźnych problemów zdrowotnych.

Jeżeli borykasz się z mniejszymi dolegliowściami, skontaktuj się w pierwszej kolejności z specjalistą ds. żywienia danego cateringu, który pomoże Ci określić czy możesz skorzystać z diety ketogenicznej.

W których godzinach zostaje dowożona dieta ketogeniczna do Bielan Wrocławskich?

W zależności od miasta pory dostarczania są różne. Najczęściej są to zakresy: 16:00 – 00:00 oraz 00:00 – 04:00.

Po wykonaniu zamówienia w cateringu keto{genicznym} zostaniesz poinformowany o przewidywanej porze dostawy.

Catering ketogeniczny zamówisz także do innych miast, m.in do tych:

Nie ma tutaj Twojego miasta? Sprawdź zasięg działania cateringów.