Dieta ketogeniczna Andrychów

Catering Ketogeniczny » Dieta ketogeniczna Andrychów
Dieta ketogeniczna lub inaczej dieta wysokotłuszczowa to ostatni trend w sportowym kręgu. Ta dieta zyskuje na popularności, za sprawą efektów, jakie pozwala zauważyć. Zainteresowanie dietą ketogeniczną stale wzrasta, z tego też powodu należy rozwiać jakiekolwiek jej dotyczące wątpliwości. Kochasz jeść tłuste posiłki? Bez wątpienia musisz zostać i dowiedzieć się wszystkiego o diecie keto! Na diecie ketogenicznej możesz osiągnąć zamierzone cele i szczycić się upragnioną figurą. Teraz zadanie jest jeszcze prostsze, ponieważ catering dietetyczny wersji keto z dostawą do Andrychowa pomoże Ci w Twoich działaniach.

Co to jest dieta keto?

Dieta ketogeniczna jest nazywana również dietą wysokotłuszczową, bo polega na zwiększonej ilości tłuszczów na rzecz redukcji spożycia węglowodanów. Jest nierzadko praktykowana w leczeniu chorób neurologicznych, ale również przez osoby, które zamierzają spalić niepotrzebną tkankę tłuszczową. Wbrew pozorom zwiększona podaż tłuszczów może wpływać na uczucie sytości, zwiększanie masy mięśniowej oraz pozwala zgubić nadwyżkę masy ciała.

Warunkiem odpowiednio stosowanej diety ketogennej jest wprowadzenie organizmu w stan ketozy. Do takiej sytuacji dochodzi wówczas, kiedy skrupulatnie przestrzega się wyliczonej ilości węglowodanów w diecie keto.

Nasz organizm uczy się odżywiania całkiem od początku. W standardowej diecie najważniejszym źródłem energii są węglowodany. W czasie, gdy nie ma ich wystarczająco dużo, ciało poszukuje alternatywnego źródła energii, skupiając się na tłuszczach.

Zasady diety ketogenicznej?

Przede wszystkim trzeba postawić w swojej diecie w głównej mierze na tłuszcze, których powinno być około 70-80%. Kolejną grupą makroskładników są białka, których powinno się dostarczać od 20 do 25% na dzień, a trzecią grupą są węglowodany, które nie powinny przekraczać 5-10% dziennego zapotrzebowania na kalorie. Z początku taki podział może wydawać się trudny, lecz z czasem każdy jest w stanie do tego się dostosować.

Co spożywać, a czego nie jeść na diecie ketogenicznej?

W pierwszej kolejności należy pamiętać o wysokiej jakości źródle tłuszczy. Nawet jeśli przetworzone tłuszcze także prowadzą do przejścia w ketozę, a ciała ketonowe się wytworzą, to nie ma to tak naprawdę nic związanego ze zdrowym odżywianiem. Dieta ketogeniczna jest sposobem odżywiania, a nie narzędziem do osiągnięcia celów.

Tak jak w przypadku każdej innej diety należy zwrócić uwagę na wysokiej jakości mięsa i owoców morza jako źródeł białka. Należy być ostrożnym z ich jedzeniem, ponieważ zbyt duża ilość białka może wpłynąć na wytworzenie się glukozy, przez co ciała ketonowe będą miały trudniej się wytworzyć. Tłusty nabiał i jajka są wskazane na diecie keto. Orzechy oraz nasiona można także spożywać, lecz trzeba mieć na uwadze ilość przyjmowanych kalorii.

Z węglowodanów trzeba całkowicie pozbywać się wszelkiej skrobii, czyli pieczywa, mąki, ryżu oraz makaronów. Warto postawić na owoce i warzywa, ale także nie wszystkie. W głównej mierze polecane są owoce leśne. Z warzyw należy unikać psiankowatych, czyli bakłażanów, pomidorów oraz papryki.

Catering ketogeniczny Andrychów - dieta ketogeniczna

Jak catering dietetyczny może być pomocny?

Dieta keto może z początku przysporzyć paru kłopotów, szczególnie jeżeli nigdy wcześniej nie byliśmy w stanie ketozy. Dieta, która redukuje spożycie białka oraz węglowodanów może być zbyt ciężka, szczególnie jeżeli jest to pierwsza dieta, jaką stosujemy. Catering dietetyczny odczarowuje zły urok diety ketogenicznej, ponieważ korzystając z diety pudełkowej, jedyne o czym trzeba pamiętać, to zjedzenie posiłków! Odpowiednią kompozycję i kalorykę zostaw fachowcom!

Nie masz czasu na dietę ketogeniczną, lecz zamierzasz ją wypróbować? Nie chcesz gotować albo zwyczajnie Twój grafik dnia na to nie pozwala? Chcesz się dowiedzieć się, na czym polega dieta wysokotłuszczowa? Nie musisz dłużej się tym przejmować. Catering dietetyczny sprawi, że wkrótce odczujesz działanie tego sposobu odżywiania. Zmagasz się z nadmiernymi kilogramami lub wręcz przeciwnie? Dieta pudełkowa dopasuje się pod Twoje cele i dieta każdego dnia będzie czekała pod Twoimi drzwiami.

Dieta ketogeniczna Andrychów - dieta pudełkowa - catering dietetyczny

W jaki sposób otrzymać dietę keto z dostawą do Andrychowa?

To bardzo proste! Wejdź na internetową stronę, wybierz dietę keto i kaloryczność, następnie wybierz liczbę dni, w które dieta ma być dostarczana, dokonaj płatności i gotowe! Jeżeli lubisz, mięso, nasiona, awokado i inne tłuste posiłki, to ta dieta jest idealna dla Ciebie. Korzystając z gotowych posiłków, nie tylko w szybkim tempie znajdziesz się w stanie ketozy, wytworzysz odpowiednią ilość ciał ketonowych, przezwyciężysz uczucie głodu oraz szybko rozpoczniesz dostrzegać pierwsze zmiany w swoim organizmie.

Ten model żywienia jest dla osób zamierzających spróbować czegoś nowego, są otwarte na nowe możliwości, a także chcą zagwarantować sobie brak uczucia głodu. Catering ketogeniczny pozwoli Ci przekonać się, czy taki model żywienia Ci pasuje. Możemy jedynie podpowiedzieć, że rezultaty oraz są uzależniające, a samopoczucie świetne!

Dieta ketogeniczna Andrychów – najczęściej zadawane pytania

Czy Wasz catering dowozi keto dietę do całego Andrychowa?

Tak! Jeżeli dane miasto jest w naszym zasięgu dostaw, to dowóz odbywa się na terenie całego miasta, nie tylko do określonych dzielnic.

Jak określić czy mój organizm wszedł w stan ketozy?

Stan ketozy można określić na dwa sposoby:

  • przy pomocy specjalnych przyrządów dokonujących pomiarów poziomu ciał ketonowych, tzw. „ketometry”.
  • za pośrednictwem przemian dziejących się w organizmie, czyli ”ketonowy oddech”, spadek wagi, keto grypa, większa ilość energii w trakcie dnia, głębsza koncentracja, zatwardzenie/biegunka tłuszczowa (w większości przypadków na samym początku stosowania diety).

Kiedy powinno stosować się dietę keto?

Dieta keto polecana jest tym, którzy zdrowo chcą zrzucić sporo kilogramów.

Dieta keto pomaga także w chorobach takich jak:

zespół Doose;

zespół Draveta;

zespół Retta;

stwardnienie guzowate;

insulinoodporność;

padaczka lekkooporna;

Czy są poziomy ketozy w organizmie?

Tak, określa się 5 poziomów ketozy. Określa się je poprzez proporcję glukozy do ketonów we krwi (GKI).

Czy konieczny jest kontakt z lekarzem przed zamówieniem diety skorzystaniem z cateringu ketogenicznego

Skorzystanie z diety ketogennej wymaga skonsultowanie się z lekarzem tylko w przypadku poważnych problemów zdrowotnych.
Jeżeli borykasz się z mniejszymi dolegliowściami, skontaktuj się w pierwszej kolejności z naszym specjalistą ds. żywienia, który przeanalizuje Twój przypadek i pomoże określić czy możesz skorzystać z diety ketogenicznej.

W których godzinach zostaje dostarczana dieta ketogeniczna do Andrychowa?

W zależności od miasta pory dostarczania są różne. Zazwyczaj są to zakresy: 16:00 – 00:00 lub 00:00 – 04:00.
Po złożeniu zamówienia w KetoLove będziesz poinformowany o przewidywanej porze dostawy.

Nasz catering ketogeniczny dowozi także do innych miast, m.in do tych:

Ostatnia aktualizacja strony: