Dieta ketogeniczna Aleksandrów Łódzki

Catering Ketogeniczny » Dieta ketogeniczna Aleksandrów Łódzki
Dieta ketogeniczna lub inaczej dieta wysokotłuszczowa to najnowszy hit w sportowym świecie. Ta dieta stała się popularna, dzięki efektom, jakie pozwala zauważyć. Dieta ketogeniczna rośnie w siłę, z tego też powodu warto rozwiać wszelkie jej dotyczące wątpliwości. Kochasz spożywać tłuste posiłki? Bez wątpienia powinieneś zostać i przeczytać całość do końca! Na diecie keto możesz wypracować zamierzone cele oraz cieszyć się upragnioną figurą. Teraz zadanie będzie jeszcze łatwiejsze, ponieważ catering ketogeniczny w rejonie Aleksandrowa Łódzkiego wesprze Cię w Twoich działaniach.
Zamów dietę keto taniej w cateringu PowerMeal!
Catering dietetyczny PowerMeal

Z kodem rabatowym -10%:

KETOLOVE10

Co to jest dieta ketogeniczna?

Dieta ketogenna często nazywana jest też dietą tłuszczową, ponieważ polega na zwiększeniu ilości tłuszczów przy jednoczesnym ograniczeniu węglowodanów. Jest często stosowana w leczeniu chorób neurologicznych, ale również przez tych, którzy zamierzają spalić przeszkadzającą tkankę tłuszczową. Wbrew pozorom zwiększone jedzenie tłuszczów może wpływać na uczucie sytości, zwiększanie mięśni i pozwala pozbyć się nadmiernej masy ciała.

Warunkiem racjonalnie stosowanej diety wysokotłuszczowej jest wprowadzenie organizmu w stan ketozy. Taka sytuacja może mieć miejsce tylko w czasie, kiedy skrupulatnie przestrzega się odpowiedniej ilości węglowodanów w diecie keto.

Nasze ciało uczy się odżywiania całkiem od początku. W klasycznej diecie podstawowym źródłem energii są węglowodany. W momencie, kiedy nie ma ich wystarczająco dużo, organizm poszukuje innego źródła energii, trafiając na tłuszcze.

Zasady diety ketogenicznej?

Najpierw trzeba postawić w swojej diecie w głównej mierze na podaż tłuszczów, których powinno być około 70-80%. Kolejną grupą makroskładników są białka, których powinno się spożywać od 20 do 25% dziennie, a trzecią grupą są węglowodany, które nie mogą przekraczać 5-10% dziennego zapotrzebowania na kalorie. Na początku taki podział może wydać się trudny, ale z czasem każdy jest w stanie do tego się przekonać.

Co jeść, a czego nie jeść na diecie ketogenicznej?

W pierwszej kolejności należy pamiętać o dobrym źródle tłuszczy. Nawet jeżeli niezdrowe tłuszcze również prowadzą do przejścia w ketozę, a ciała ketonowe się wytworzą, to nie będzie miało to tak naprawdę nic wspólnego ze zdrowym modelem odżywiania. Dieta ketogeniczna jest sposobem odżywiania, a nie środkiem do osiągnięcia celu.

Tak jak w każdej innej diecie trzeba zwracać uwagę na jakość mięs oraz owoców morza jako źródeł białka. Trzeba uważać z ich spożyciem, bo zbyt duża ilość białka może mieć wpływ na wytworzenie się glukozy, przez co ciała ketonowe będą miały ciężej się wytworzyć. Tłusty nabiał oraz jajka są wskazane na diecie ketogenicznej. Orzechy oraz nasiona można także spożywać, ale trzeba uważać na ilość dodanych kalorii.

Z węglowodanów trzeba całkiem pozbywać się skrobii w każdej postaci, tj. pieczywa, mąki, ryżu i makaronów. Warto zdecydować się na owoce i warzywa, ale także nie wszystkie. Przede wszystkim polecane są owoce jagodowe. Z warzyw należy unikać psiankowatych, czyli bakłażanów, pomidorów oraz papryki.

Catering ketogeniczny Aleksandrów Łódzki - dieta ketogeniczna

W jaki sposób dieta pudełkowa może być pomocny?

Dieta keto może na początku przysporzyć paru kłopotów, szczególnie jeśli nigdy wcześniej nie przebywaliśmy w stanie ketozy. Dieta, która ogranicza białko i węglowodany może okazać się przytłaczająca, szczególnie jeśli jest to pierwsza dieta, jaką praktykujemy. Catering dietetyczny odczarowuje zły urok diety ketogenicznej, bo korzystając z diety pudełkowej, jedyne o czym trzeba pamiętać, to spożycie posiłków! Zbilansowaną kompozycję oraz kaloryczność zostaw specjalistom w swoim fachu!

Nie masz czasu na dietę ketogeniczną, ale chcesz jej spróbować? Nie lubisz gotować lub po prostu Twój grafik dnia na to nie pozwala? Chcesz się dowiedzieć się, co to dieta keto? Nie musisz dłużej się martwić. Dieta pudełkowa sprawi, że wkrótce odczujesz dobroczynne działanie tej diety. Zmagasz się z nadprogramową masą ciała lub wręcz przeciwnie? Dieta pudełkowa dopasuje się do Ciebie i dieta każdego dnia będzie czekała pod wskazanym adresem.

Dieta ketogeniczna Aleksandrów Łódzki - dieta pudełkowa - catering dietetyczny

W jaki sposób zamówić dietę wyskotłuszczową w Aleksandrowie Łódzkim?

To niezwykle łatwe! Wejdź na dedykowaną stronę, wybierz dietę ketogeniczną oraz liczbę kalorii, następnie określ liczbę dni, w które dieta ma być dostarczona, dokonaj płatności i gotowe! Jeśli lubisz, mięso, orzechy, awokado oraz inne tłuste dania, to ta dieta jest doskonała dla Ciebie. Korzystając z gotowych posiłków, nie tylko w szybko tempie przejdziesz do stanu ketozy, wytworzysz odpowiednią ilość ciał ketonowych, przezwyciężysz uczucie głodu i szybko zaczniesz dostrzegać pierwsze zmiany w swoim ciele.

Ten sposób odżywiania jest dla osób zamierzających spróbować czegoś innego, są otwarte na nowe bodźce, a także chcą zagwarantować sobie brak uczucia głodu. Catering ketogeniczny pozwoli Ci sprawdzić, czy taki sposób żywienia Ci pasuje. Możemy tylko napomknąć, że efekty i są uzależniające, a samopoczucie świetne!

Dieta ketogeniczna Aleksandrów Łódzki – najczęściej zadawane pytania

Czy catering ketogeniczny dowozi keto dietę do całego Aleksandrowa Łódzkiego?

Oczywiście, że tak! Jeżeli dane miasto jest w naszym zasięgu działania, to dowóz jest do całego miasta, nie tylko do określonych dzielnic.

Jak określić czy mój organizm wszedł w stan ketozy?

Głębokość ketozy można określić na dwa sposoby:

  • za pomocą specjalnych urządzeń dokonujących pomiarów poziomu ciał ketonowych, tzw. „ketometry”.
  • za pośrednictwem przemian zachodzących w organizmie, czyli ”ketonowy oddech”, utrata wagi, keto grypa, wzrost energii podczas dnia, zwiększona koncentracja, zatwardzenie/biegunka tłuszczowa (szczególnie na samym początku stosowania diety).

W jakich przypadkach przejść na dietę keto?

Ketoza zalecana jest tym, którzy chcą w zdrowy sposób zrzucić sporo kilogramów.

Dieta keto jest zalecana przy chorobach takich jak:

zespół Doose;

zespół Draveta;

zespół Retta;

stwardnienie guzowate;

insulinoodporność;

padaczka lekkooporna;

Czy są poziomy ketozy ?

Tak, określa się, że jest 5 stopni ketozy. Można je określić poprzez proporcję glukozy do ciał ketonowych we krwi (GKI).

Czy konieczny jest kontakt z lekarzem przed Czy trzeba kontaktować się z lekarzem przed rozpoczęciem diety ketogenicznej?

Skorzystanie z diety ketogennej wymaga skorzystania z rady lekarza tylko w kwestii poważnych chorób.
Jeśli trudzisz się z jakimiś niegroźnymi problemami zdrowotnymi, skontaktuj się w pierwszej kolejności z naszym dietetykiem, który przeanalizuje Twój przypadek i pomoże określić czy powinieneś skorzystać z diety ketogenicznej.

W których godzinach jest dostarczana dieta keto do Aleksandrowa Łódzkiego?

W zależności od miasta godziny dostawy są różne. Zazwyczaj są to zakresy: 16:00 – 00:00 lub 00:00 – 04:00.
Po wykonaniu zamówienia w naszym cateringu ketogenicznym będziesz poinformowany o przewidywanej godzinie dostawy.

Nasz catering ketogeniczny dowozi także do innych miast, m.in do tych:

Ostatnia aktualizacja strony: