Dieta ketogeniczna Międzybrodzie Żywieckie

Catering Ketogeniczny » Dieta ketogeniczna Międzybrodzie Żywieckie
Dieta keto albo inaczej dieta wysokotłuszczowa to ostatni trend w sportowym kręgu. Ta dieta zyskuje na popularności, dzięki postępom, jakie pozwala osiągnąć. Dieta ketogeniczna rośnie w siłę, z tego też powodu warto rozwiać wszelkie jej dotyczące wątpliwości. Kochasz tradycyjną polską kuchnie? Bez wątpienia musisz zostać i dowiedzieć się wszystkiego o diecie keto! Na diecie keto możesz osiągnąć zamierzone cele oraz cieszyć się upragnioną figurą. Teraz zrealizowanie zadania jest jeszcze prostsze, bo catering ketogeniczny w rejonie Międzybrodzia Żywieckiego wesprze Cię w Twoich działaniach.

Co to jest dieta keto?

Dieta ketogenna jest nazywana również dietą tłuszczową, ponieważ polega na zwiększonej ilości tłuszczów przy jednoczesnym ograniczeniu węglowodanów. Jest nierzadko stosowana w leczeniu chorób neurologicznych, ale także przez tych, którzy zamierzają spalić niepotrzebną tkankę tłuszczową. Wbrew pozorom zwiększona podaż tłuszczów przekłada się na uczucie sytości, zwiększanie mięśni i pozwala zgubić nadwyżkę masy ciała.

Warunkiem prawidłowo stosowanej diety ketogennej jest wprowadzenie organizmu w stan ketozy. Do takiej sytuacji dochodzi w czasie, kiedy skrupulatnie przestrzega się wymierzonej ilości węglowodanów w diecie ketogenicznej.

Nasz organizm uczy się żywienia całkiem od początku. W klasycznej diecie podstawowym źródłem energii są węglowodany. W momencie, kiedy ich brakuje, organizm szuka innego paliwa energetycznego, skupiając się na tłuszczach.

Zasady diety ketogenicznej?

Najpierw należy nastawić się w swojej diecie w głównej mierze na tłuszcze, których powinno być około 70-80%. Kolejną grupą makroskładników są białka, których powinno się dostarczać od 20 do 25% na dzień, a trzecią grupą są węglowodany, które nie mogą przekraczać 5-10% dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Na samym początku taki podział może wydawać się skomplikowany, ale z czasem każdy jest w stanie do tego się przekonać.

Co spożywać, a czego nie spożywać na diecie keto?

W pierwszej kolejności należy pamiętać o dobrym źródle tłuszczy. Nawet jeśli przetworzone tłuszcze także prowadzą do przejścia w ketozę, a ciała ketonowe się wyprodukują, to nie będzie miało to tak naprawdę nic związanego z prawidłowym modelem odżywiania. Dieta keto jest ideą odżywiania, a nie narzędziem do osiągnięcia celu.

Tak jak w każdej innej diecie należy zwracać uwagę na wysokiej jakości mięsa oraz owoców morza jako źródeł białka. Należy być ostrożnym z ich spożyciem, bo zbyt duża ilość białka może wpływać na wytworzenie się glukozy, przez co ciała ketonowe będą miały trudniej się wytworzyć. Tłusty nabiał oraz jajka są wskazane na diecie ketogennej. Orzechy i nasiona można również spożywać, lecz należy zwrócić uwagę na ilość dodanych kalorii.

Z węglowodanów trzeba całkowicie unikać jakiejkolwiek skrobii, tj. pieczywa, mąki, ryżu oraz makaronów. Warto postawić na warzywa i owoce, ale również nie wszystkie. W szczególności zalecane są owoce leśne. Z warzyw należy wystrzegać się tych psiankowatych, czyli bakłażanów, pomidorów oraz papryki.

Catering ketogeniczny Międzybrodzie Żywieckie - dieta ketogeniczna

W jaki sposób dieta pudełkowa może pomóc?

Dieta wysokotłuszczowa może na początku przysporzyć wielu problemów, szczególnie jeżeli nigdy wcześniej nie przebywaliśmy w stanie ketozy. Dieta, która redukuje białko oraz węglowodany może być przytłaczająca, szczególnie jeżeli jest to pierwsza dieta, jaką praktykujemy. Catering dietetyczny odczarowuje zły urok diety ketogennej, ponieważ korzystając z diety pudełkowej, jedyne o czym powinieneś pamiętać, to zjedzenie posiłków! Odpowiednio zbilansowaną kompozycję i kalorykę zostaw naszym specjalistom ds. żywienia!

Brakuje Ci czasu na dietę wysokotłuszczową, ale chcesz ją wypróbować? Nie chcesz gotować albo najzwyczajniej Twój rozkład dnia na to nie pozwala? Chcesz się dowiedzieć się, co to dieta ketogeniczna? Nie musisz dłużej się zamartwiać. Catering dietetyczny sprawi, że szybko odczujesz działanie tego sposobu odżywiania. Walczysz z nadmiernymi kilogramami albo wręcz przeciwnie? Catering dietetyczny dopasuje się pod Twój cel i dieta codziennie będzie czekała pod Twoimi drzwiami.

Dieta ketogeniczna Międzybrodzie Żywieckie - dieta pudełkowa - catering dietetyczny

W jaki sposób otrzymać dietę keto z dostawą do Międzybrodzia Żywieckiego?

To bardzo łatwe! Wejdź na internetową stronę, wybierz dietę keto oraz kaloryczność, następnie wybierz liczbę dni, w które dieta ma być dostarczona, dokonaj płatności i to wszystko! Jeśli lubisz, mięso, nasiona, awokado oraz inne tłuste potrawy, to ta dieta jest idealna dla Ciebie. Korzystając z gotowych posiłków, nie tylko w szybkim tempie znajdziesz się w stanie ketozy, wytworzysz odpowiednią ilość ciał ketonowych, pokonasz uczucie głodu i szybko rozpoczniesz zauważać pierwsze efekty w swoim wyglądzie.

Ten model żywienia jest dla osób zamierzających spróbować czegoś innego, są otwarte na nowe możliwości, a także chcą zagwarantować sobie brak uczucia głodu. Catering dietetyczny pozwoli Ci sprawdzić, czy taki model żywienia Ci odpowiada. Możemy tylko podpowiedzieć, że efekty oraz są uzależniające, a samopoczucie świetne!

Dieta ketogeniczna Międzybrodzie Żywieckie – najczęściej zadawane pytania

Czy Wasz catering dowozi keto dietę do całego Międzybrodzia Żywieckiego?

Tak! Jeżeli dane miasto jest w naszym zasięgu dostaw, to dowóz odbywa się na terenie całego miasta, nie tylko do określonych dzielnic.

Jak sprawdzić czy mój organizm wszedł w stan ketozy?

Głębokość ketozy poznaje się na dwa sposoby:

  • za pomocą specjalnych urządzeń mierzących poziom ciał ketonowych, nazywanych „ketometrami”.
  • poprzez zmiany zachodzące w ciele, czyli ”ketonowy oddech”, utrata wagi, keto grypa, większa ilość energii podczas dnia, łatwiejsza koncentracja, zatwardzenie/biegunka tłuszczowa (szczególnie na samym początku stosowania diety).

Kiedy powinno stosować się dietę keto?

Ketoza polecana jest ludziom, którzy chcą w zdrowy sposób zrzucić sporo kilogramów.

Dieta keto jest zalecana przy chorobach takich jak:

zespół Doose;

zespół Draveta;

zespół Retta;

stwardnienie guzowate;

insulinoodporność;

padaczka lekkooporna;

Czy ketoza ma swoje poziomy?

Oczywiście, określa się, że jest 5 stopni ketozy. Określa się je poprzez stosunek glukozy do ketonów we krwi (GKI).

Czy obowiązkowy jest kontakt z lekarzem przed Czy należy skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem diety ketogenicznej?

Skorzystanie z diety ketogenicznej wymaga konsultacji z lekarzem tylko w kwestii poważnych problemów zdrowotnych.
Jeżeli trudzisz się z mniejszymi dolegliowściami, skontaktuj się najpierw z naszym dietetykiem, który przeanalizuje Twój przypadek i pomoże określić czy możesz skorzystać z diety ketogenicznej.

W których godzinach jest dostarczana dieta ketogeniczna do Międzybrodzia Żywieckiego?

W zależności od miasta godziny dostarczania są różne. Zazwyczaj są to zakresy: 16:00 – 00:00 lub 00:00 – 04:00.
Po złożeniu zamówienia w naszym cateringu keto poinformujemy Cię o przewidywanej porze dostawy.

Nasz catering ketogeniczny dowozi także do innych miast, m.in do tych:

Ostatnia aktualizacja strony: