Dieta ketogeniczna Imielin

Catering Ketogeniczny » Dieta ketogeniczna Imielin
Dieta ketogeniczna lub inaczej dieta wysokotłuszczowa to absolutny trend w fitness kręgu. Ta dieta zyskuje na popularności, za sprawą efektów, jakie pozwala osiągnąć. Dieta ketogeniczna rośnie w siłę, z tego też powodu należy rozwiać wszelkie jej dotyczące wątpliwości. Kochasz tradycyjną polską kuchnie? Bez wątpienia musisz zostać i przeczytać nasz wpis do końca! Na diecie keto masz możliwość wypracować zamierzone cele i szczycić się upragnioną figurą. Teraz wykonanie zadania będzie jeszcze prostsze, bo catering dietetyczny wersji keto w rejonie Imielina pomoże Ci w Twoich działaniach.
Zamów dietę keto taniej w cateringu PowerMeal!
Catering dietetyczny PowerMeal

Z kodem rabatowym -10%:

KETOLOVE10

Co to jest dieta keto?

Dieta ketogeniczna jest nazywana również dietą tłuszczową, ponieważ polega na zwiększonej porcji tłuszczów na rzecz redukcji spożycia węglowodanów. Jest często praktykowana w leczeniu chorób neurologicznych, ale również przez tych, którzy chcą spalić niepotrzebną tkankę tłuszczową. Wbrew pozorom zwiększone spożycie tłuszczów ma wpływ na uczucie sytości, zwiększanie masy mięśniowej oraz pozwala pozbyć się nadmiernej masy ciała.

Warunkiem prawidłowo stosowanej diety wysokotłuszczowej jest wejście organizmu w stan ketozy. Taka sytuacja może mieć miejsce tylko wówczas, kiedy zgodnie z wytycznymi przestrzega się odpowiedniej ilości węglowodanów w diecie ketogennej.

Nasz organizm uczy się odżywiania całkiem od początku. W optymalnej diecie główne źródło energii stanowią węglowodany. W czasie, gdy ich brakuje, organizm poszukuje alternatywnego źródła energii, trafiając na tłuszcze.

Zasady diety ketogenicznej?

Najpierw należy nastawić się w swojej diecie w głównej mierze na podaż tłuszczów, których powinno być około 70-80%. Kolejną grupą makroskładników są białka, których powinno się jeść od 20 do 25% dziennie, a trzecią grupą są węglowodany, które nie powinny przekraczać 5-10% dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Na początku taki podział może wydawać się trudny, lecz z czasem każdy jest w stanie do tego się dostosować.

Co jeść, a czego nie spożywać na diecie ketogenicznej?

Przede wszystkim należy myśleć o dobrym źródle tłuszczów. Nawet jeżeli rafinowane tłuszcze również prowadzą do przejścia w ketozę, a ciała ketonowe się wyprodukują, to nie ma to tak naprawdę nic związanego ze zdrowym odżywianiem. Dieta ketogeniczna jest ideą odżywiania, a nie środkiem do osiągnięcia celów.

Tak jak w każdej innej diecie należy zwrócić uwagę na jakość mięs i owoców morza jako źródeł białka. Trzeba uważać z ich spożywaniem, ponieważ zbyt duża ilość mięsa może mieć wpływ na wytworzenie się glukozy, przez co ciała ketonowe będą miały ciężej się wytworzyć. Tłusty nabiał i jajka są wskazane na diecie ketogenicznej. Orzechy oraz nasiona można także spożywać, ale należy kontrolować ilość dodanych kalorii.

W przypadku węglowodanów należy całkiem pozbywać się jakiejkolwiek skrobii, czyli pieczywa, mąki, ryżu i makaronów. Warto postawić na owoce i warzywa, ale również nie wszystkie. W głównej mierze zalecane są owoce leśne. Z warzyw warto unikać psiankowatych, czyli bakłażanów, pomidorów oraz papryki.

Catering ketogeniczny Imielin - dieta ketogeniczna

Jak catering ketogeniczny może być pomocny?

Dieta keto może z początku przysporzyć wielu problemów, szczególnie jeśli nigdy wcześniej nie przebywaliśmy w stanie ketozy. Dieta, która ogranicza białko oraz węglowodany może być zbyt ciężka, szczególnie jeżeli jest to pierwsza dieta, jaką praktykujemy. Dieta pudełkowa odczarowuje zły urok diety keto, ponieważ korzystając z cateringu dietetycznego, jedyne o czym powinieneś pamiętać, to spożycie posiłków! Zbilansowaną kompozycję oraz kaloryczność zostaw doświadczonym osobom!

Brak Ci czasu na dietę keto, ale chcesz ją wypróbować? Nie chcesz gotować albo najzwyczajniej Twój rozkład dnia na to nie pozwala? Chcesz się dowiedzieć się, na czym polega dieta ketogeniczna? Nie musisz dłużej się martwić. Catering dietetyczny sprawi, że wkrótce odczujesz działanie tej diety. Zmagasz się z nadmiernymi kilogramami albo na odwrót? Catering dietetyczny dopasuje się pod Twoje cele i dieta codziennie będzie czekała pod wskazanym adresem.

Dieta ketogeniczna Imielin - dieta pudełkowa - catering dietetyczny

W jaki sposób otrzymać dietę wyskotłuszczową z dostawą do Imielina?

To niezwykle łatwe! Wejdź na dedykowaną stronę, wybierz dietę ketogeniczną i liczbę kalorii, następnie wybierz liczbę dni, w które dieta ma być dostarczona, zapłać i gotowe! Jeżeli lubisz, mięso, nasiona, awokado i inne tłuste posiłki, to ta dieta jest idealna dla Ciebie. Korzystając z gotowych posiłków, nie tylko w szybkim tempie znajdziesz się w stanie ketozy, wytworzysz odpowiednią ilość ciał ketonowych, pokonasz uczucie głodu i w krótkim czasie zaczniesz zauważać pierwsze efekty w swoim wyglądzie.

Ten model żywienia jest dla osób zamierzających spróbować czegoś innego, są otwarte na nowe zmiany, a także chcą zagwarantować sobie brak uczucia głodu. Catering dietetyczny pozwoli Ci sprawdzić, czy taki model żywienia Ci odpowiada. Możemy jedynie napomknąć, że efekty i są uzależniające, a samopoczucie satysfakcjonujące!

Dieta ketogeniczna Imielin – FAQ

Czy Wasz catering dowozi dietę ketogeniczną do całego Imielina?

Tak! Jeżeli dane miasto znajduje się w naszym zasięgu działania, to dowóz odbywa się do całego miasta, nie tylko do wybranych dzielnic.

Jak sprawdzić czy mój organizm wszedł w ketozę?

Stan ketozy poznaje się na dwa sposoby:

  • za pomocą specjalnych urządzeń mierzących poziom ciał ketonowych, nazywanych „ketometrami”.
  • za pośrednictwem zmian zachodzących w ciele, czyli ”ketonowy oddech”, utrata masy ciała, keto grypa, wzrost energii w trakcie dnia, głębsza koncentracja, zatwardzenie/biegunka tłuszczowa (w większości przypadków na samym początku stosowania diety).

Kiedy warto przejść na dietę ketogeniczną?

Dieta keto zalecana jest osobom, które zdrowo chcą zrzucić sporo kilogramów.

Dieta ketogeniczna pomaga także w chorobach takich jak:

zespół Doose;

zespół Draveta;

zespół Retta;

stwardnienie guzowate;

insulinoodporność;

padaczka lekkooporna;

Czy są poziomy ketozy ?

Oczywiście, określa się, że jest 5 stopni ketozy. Można je określić poprzez stosunek glukozy do ciał ketonowych we krwi (GKI).

Czy konieczny jest kontakt z lekarzem przed Czy trzeba kontaktować się z lekarzem przed rozpoczęciem diety ketogenicznej?

Stosowanie diety ketogenicznej wymaga skorzystania z rady lekarza tylko w kwestii poważnych chorób.
Jeśli trudzisz się z mniejszymi dolegliowściami, skontaktuj się w pierwszej kolejności z naszym dietetykiem, który pomoże Ci określić czy możesz skorzystać z diety ketogenicznej.

W których godzinach jest dowożona dieta keto do Imielina?

Pory dostaw są różne i zależne od miasta. Zazwyczaj są to zakresy: 16:00 – 00:00 oraz 00:00 – 04:00.
Po wykonaniu zamówienia w naszym cateringu keto zostaniesz poinformowany o przewidywanej porze dostawy.

Nasz catering ketogeniczny dowozi także do innych miast, m.in do tych:

Ostatnia aktualizacja strony: